ଶ୍ରଦ୍ଧା କାପୁରଙ୍କ ମା ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର , ଦେଖିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ଲାଖିଯିବ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ…

ଆଜି କାଲି ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମରେ କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ବରଂ ବିଦେଶରୁ ପପୁଲାର୍ ହୋଇସାରିଛି , ଏହି କାରଣରୁ ଆଜିର ସମୟରେ ଏହି କଳାକାରଙ୍କ ପପୁଲାରିଟି ହଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରେଟିଜ୍ ପରି ହୋଇଥାଏ , ସମସ୍ତେ ଏମାନଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ଦିୱାନା ହୋଇସାରିଛି , ଦୁନିଆଁର ପପୁଲାର୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ଏବେ କୋଟିଏ ଉପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି , ସେମିତି କହିଦେବୁ କି ଏହି ସମୟରେ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ନେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କାପୁରଙ୍କ ନାଁ ସାମିଲ୍ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଆଜିର ସମୟରେ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିର ଟପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା ସାମିଲ୍ ଅଛନ୍ତି , ଏବେ ସେ ବହୁତ ବଲିଉଡ୍ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

କହିଦେବୁ କି ଶ୍ରଦ୍ଧା କାପୁର ବଲିଉଡ୍ ଫେମସ୍ ଭିଲିଆନ୍ ଶକ୍ତି କାପୁରଙ୍କ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି , ଏହାର ମତଲବ ଅଭିନୟ ତାଙ୍କର ରକ୍ତରେ ନୁହେଁ , କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଶ୍ରଦ୍ଧା କାପୁରଙ୍କ ମାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯିଏ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖିବାକୁ , ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ନାଁ ଶିବାଙ୍ଗୀ କୋଲ୍ହାପୁରେ ଅଟେ , ଶ୍ରଦ୍ଧା କାପୁରଙ୍କ ମା ୮୦ ଦଶକର ହିରୋଇନ୍ ପଦ୍ମିନି କୋଲ୍ହାପୁରିଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅଟନ୍ତି କୁହାଯାଉଛି କି ଶକ୍ତି କାପୁର ଶିବାଗ୍ନୀ ଘରୁ ଫେରାର୍ ହୋଇ ବାହା ହୋଇଥିଲେ , କାରଣ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବ ମଞ୍ଜୁରି ନଥିଲା ।

କହିଦେବୁ କି ଶିବାଙ୍ଗୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ମୁମ୍ବାଇରେ ହୋଇଥିଲା , ଶିବାଙ୍ଗୀଙ୍କ ବାପା ପଣ୍ଡରିନାଥ କୋଲ୍ହାପୁରି ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ନାଁ ଅନୁପମା କୋଲ୍ହାପୁରେ ଅଟେ । ଶିବାଙ୍ଗୀଙ୍କ ନିଜ ପାଠ ପଢା ଶେଷ କରିବା ପରେ ବଲିଉଡ୍ ରେ ପବଲିକ୍ ସିଙ୍ଗରରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ,  ଏହାପରେ ସେ ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିସାବରେ ବଲିଉଡ୍ ରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ , କିନ୍ତୁ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଜନ୍ମ ନେବାପରେ ଘର ଲୋକେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଆପଣାଇନେଲେ , ଶିବାଙ୍ଗୀ ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହିସାରିଛନ୍ତି , ଖବର ମୁତାବିକ ଶିବାଙ୍ଗୀ ଓ ଶକ୍ତିଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଫିଲ୍ମ କିସମତ୍ ର ସୁଟିଙ୍ଗ୍ ରୁ ହୋଇଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ଶିବାଙ୍ଗୀଙ୍କ ମା ବାପା ତାଙ୍କର ସଂମ୍ପର୍କ ପସନ୍ଦ ହୋଇନଥିଲା  ଏହି ଦୁହେଁ ବିବାହର ବିରୋଧ ଥିଲା,  ଏହାପରେ ଶିବାଙ୍ଗୀ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶକ୍ତି କାପୁରଙ୍କ ସହ କୋର୍ଟ୍ ମ୍ୟାରେଜ୍ କରିଥିଲେ,  ଶକ୍ତିଙ୍କ ବିବାହ ୧୯୮୨ ରେ ହୋଇଥିଲା, କୁହାଯାଉଛି କି ସେମାନେ ବାହାରେ ବିବାହ କରିନେଇଥିଲେ,  ଶିବାଙ୍ଗୀ ଓ ଶକ୍ତିକାପୁରଙ୍କ ଦୁଇଟି ଛୁଆ ଅଛନ୍ତି , ଯେଉଁଥିରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କାପୁର୍ ଓ ବଲିଉଡ୍ ରେ ନିଜର ଡେବ୍ୟୁ ଦେଇସାରିଥିବା ସିଦ୍ଧାନ୍ତ କାପୁର୍ ଅଟନ୍ତି ,

ଆଜି ଦୁହେଁ ଛୁଆ ସେମାନେ ନିଜ ବାପା ମା ପାଖରେ ରହୁଛନ୍ତି , ସେମାନେ କିସମତ୍ ଓ ବିଧାତା ପରି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ,  କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ନିଜର ଶାନଦାର୍ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ଛାଡି ଶିବାଙ୍ଗୀ ଶକ୍ତି କାପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିନେଲେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶିବାଙ୍ଗୀଙ୍କ ବୟସର ଅନ୍ଦାଜା ଲଗାଇବା ବହୁତ ମୁସକିଲ୍ ହୋଇଯିବ , କାରଣ ଶିବାଙ୍ଗୀ ବହୁତ ହିଁ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛନ୍ତି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *