ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର, ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବଡ ବଡ ହିରୋଇନ ଙ୍କୁ ଭୁଲିଯିବେ…

ସ୍ୱାଗତ, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଆମର ୱେବ୍ ପୋର୍ଟାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ଆପଣ ବଲିଉଡ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମକୁ ସବୁବେଳେ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ, ବଲିଉଡ ଏବଂ କ୍ରିକେଟ୍ ର ବହୁତ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଅଛି, ଆଜି ଆମେ ଦେଶ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ କ୍ରିକେଟର ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ବିଷୟରେ , ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଯୁବ ସ୍ପିନର ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ନିଜର ଏକ ବିଶେଷ ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁଁ ସେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି |

ଆଇପିଏଲରେ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଦଳ ଆରସିବି ପାଇଁ ଖେଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ତାଙ୍କ ଖେଳ ତଥା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଲୋଚନା ରେ ରହି ଆସୁଛନ୍ତି |ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି, ଚହଲ ଆଇପିଏଲରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଦଳ ପାଇଁ ଖେଳନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୩୦ ବର୍ଷ ବୟସ | ସେ ୨୨ ଜୁଲାଇ ୧୯୯୦ ରେ ହରିୟାଣାର ଜିନ୍ଦରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଯଦି ତୁମେ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚାଁହ ଟଏବେ ଆଜି ଆମେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରଣ୍ଡ ତନିସ୍କା କପୁର ନ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ

ତନିସ୍କା କପୁର ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟିକ୍ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି | ସେ ୧୬ ଏପ୍ରିଲ ୧୯୯୪ ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଏବଂ ତନିସ୍କା କପୁର ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁହେଁ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଲିଙ୍କ୍ ହୋଇଆସୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଏହି ଖବର ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ତେବେ ଦମ୍ପତି ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି |ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଦୁଇ ପରିବାର କୌଣସି ପ୍ରକାର ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ନାହାନ୍ତି | ତେବେ ଆମେ ଆଶା କରୁଚୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦୁଇଜଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *