ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ପାଇଁ ବିରାଟ କୋହଲି ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଆଗରେ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା…

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଜଣେ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ତାଙ୍କ ଚୁଲବୁଲ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି | ତାଙ୍କର ବବୁଲି ଭୂମିକା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତଥା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗେ, ସେ ଏତେ ଖୁସି ମନୋଭାବ | ଅଯୋଧ୍ୟା, ୟୁପିରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଏକ ନାମ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ସଫଳତାର କାହାଣୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ସହିତ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମର କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇଥାଏ | ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଉପରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଝିଅ ଫିଦା ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମିକ କରନ୍ତି | ଦୁନିଆକୁ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଏକ କାହାଣୀ ପରି ଦେଖାଯାଏ | ଏହି କାହାଣୀର ଏକ ମଜାଦାର କଥା ଆଜି ଆମେ କହିବୁ

2015 ର ଅବସ୍ଥା ଯେତେବେଳେ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଅନୁଷ୍କା ବିରାଟଙ୍କ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିରାଟ ମଧ୍ୟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସେଟ୍କୁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏଠାରୁ ହିଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମର କାହାଣୀ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କ ବିବାହ କାହାଣୀ ପରି ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ କାହାଣୀରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ରହିଛି | ତେବେ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ପରସ୍ପରକୁ ଛାଡି ସମସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ଅତିକ୍ରମ କରିଥିଲେ। ଏକ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବାବେଳେ ବିରାଟ କହିଥିଲେ ଯେ ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଆଗରେ କାନ୍ଦିଥିଲେ

ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଥରେ ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଖବର ମିଳିଲା। ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ବିରାଟ ତାଙ୍କ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଖୁସିରେ ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଆସିଗଲା | ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଆଗରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ପରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ଏହି ଖୁସି ବାଣ୍ଟିଲେ | କହିରଖୁ ଯେ ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମନେକରନ୍ତି।

ବିରାଟ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋର ମନେ ଅଛି ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ମୋହାଲିରେ ଥିଲି ଯେଉଁଠାରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଚାଲିଥିଲା। ଅନୁଷ୍କା ସେତେବେଳେ ମୋ ସହିତ ଥିଲେ। ମେଲବୋର୍ଣ୍ଣରେ ମୋତେ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ କରାଗଲା ଏବଂ ସେ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ସହିତ ଥିଲେ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଟିକେ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅନୁଷ୍କା ବହୁତ ଦାୟୀ | ବିରାଟ ଏହା ଉପରେ ଏକ ଶ୍ରେଣୀର ଟ୍ରୋଲର ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିଲେ | ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବରକୁ ୨ ବର୍ଷ ଧରି ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବଡ ବଜେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ରବ ନେ ବନା ଡି ଯୋଡି, ଜବ ତକ ହେ ଜାନ, NH 10, ବ୍ୟାଣ୍ଡ ବାଜା ବାରାତ, ସୁଲତାନ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଜିରୋ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଅନୁଷ୍କା ଲକ ଡାଉନ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ଘୋଷଣା କରିନଥିଲେ। ଆଶା କରୁଛି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅନୁଷ୍କା ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *