ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ବଳିଦାନ ଦେଇଥିଲେ..

କ୍ରିକେଟର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଭାରତ ତଥା ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଛି, ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅନ୍ୟତମ ସଫଳ ଅଧିନାୟକ ହେଉଛନ୍ତି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି, ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତରେ ପୁରସ୍କାର ଆଣିଛନ୍ତି। , ସେ ଜଣେ ମହାନ ଖେଳାଳି, ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ସେ ଏହି ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି, ସେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ନିଜର ପରିଚୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିଛନ୍ତି | ଯଦିଓ ଦୁନିଆର ଲୋକମାନେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଜଣେ ଭଲ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଆଚରଣ ତଥା ଖେଳ ହେତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ନିଜ ଫିଲ୍ଡ ନେଉଥିଲେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଧୋନି ଧୋନି ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଆସୁଥିଲେ, କହିବାକୁ ଗଲେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି କ୍ରିକେଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏହି ଖବରରେ ଥିଲା, ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ନାମ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାୟ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରେମ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଯୋଡା ଯାଇଥିଲା, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ବଲିଉଡର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ହିରୋଇନ | ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କୁ ନେଇ ପାଗଳ, କିନ୍ତୁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାରଣରୁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଥିଲେ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ନାମ ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ କ୍ରିକେଟରରେ ଆସିଛି, ସେ ସୀମିତ ଓଭରରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ, 2007 ଏବଂ 2008 ମସିହାରେ ଯେତେବେଳେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଥିଲେ, କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଥିଲା।ଯେତେବେଳେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ସବୁଠୁ ଭଲ ଖେଳାଳି ଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଥିଲେ

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ, ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଘଟିଥିଲା ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସହିତ ସମୟ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ତାଙ୍କର କ୍ରସ୍।

ଯେତେବେଳେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ତାଙ୍କର ପାଦ ରଖିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଲମ୍ବା କେଶକୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ହଠାତ୍ କେଶ କାଟିଲେ, ସେ କାହିଁକି କେଶ କାଟିଲେ? କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ କାରଣରୁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ କେଶ ଛୋଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ଭିନ୍ନ ଯେ ଏମଏସ ଧୋନି ଏହାକୁ କେବେ ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ସେ ମଧ୍ୟ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସି ଯେତେବେଳେ ଧୋନିଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ଧୋନିଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ଧୋନି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଏହି ପରିହାସକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହେଲା ଯେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ଦୀପିକାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ବଳିଦାନ ଦେଇଥିଲେ, କହିରଖୁ ଯେ ଯୁବରାଜ ସିଂ ମଧ୍ୟ ଦୀପିକାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଶଂସକ ଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପ୍ରତି ଥିବା ପ୍ରେମଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରହିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ ଧ୍ୟାନ କ୍ରିକେଟ୍ ରେ ଦେଇଥିଲେ , ଯୁବରାଜ ସିଂ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଏକାଠି ଖବର ମଧ୍ୟ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏଭଳି ଖବରକୁ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ଦେଖାଯାଇ ଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମଧ୍ୟ ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *