୧ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଜଗନ୍ନାଥ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଉପରେ

ମେଷ : ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ | ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ କୌଶଳ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଶାଶୁଘରରୁ ଚାପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ କ୍ରୋଧକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କର ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପଥ ନିଅ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତିରେ କିଛି ବାଧା ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସୁଚିନ୍ତିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଲାଭ ଦେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିବ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଜା ଲାଗିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୁଧ ହେବ। କୌଣସି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଅବସାଦ ହୋଇପାରେ | ଉପାସନା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିପାରେ | ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆରତୀରୁ ଗଣେଶ ଜୀ, ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକ କାମ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଚାପ ଏବଂ ଥକ୍କା ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାଣିପାଗ ରୋଗ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସହାୟତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ କୌଶଳ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଜୀବନରେ ଅନେକ ବଡ଼ ସୁଖ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ନୂତନ କୌଶଳ ଶିଖିବା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ କିମ୍ବା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ବିସ୍ତାରର ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ସେଠାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡିକର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଏକ ଉପାୟ ପାଇବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଣିବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା କେହି ଆଘାତ ପାଇନାହାଁନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି – ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ | ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମନରେ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ରହିବ | ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକୃତିରେ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ ଦାବି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଯୋଗୁଁ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯିବ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟ ବଢିପାରେ | ଏହା ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ବଢେଇଥାଏ |

ବିଛା ରାଶି : ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସଫଳ ହେବ | କଣ୍ଟିଜେଣ୍ଟ୍ ଲାଭର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ, ଯେ କୌଣସି ବଡ ଅର୍ଡର ମିଳିପାରିବ | ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଏକାଗ୍ରତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ | ପିତା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ସେଠାରେ କିଛି ପରିବାର ଏବଂ କିଛି ବୃତ୍ତିଗତ ଚାପ ରହିବ | ଗଣେଶ ଜୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଶକ୍ତି ଭଲ କାମରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ | ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | କିନ୍ତୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମଧ୍ୟ ମନରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ଧାରା ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ରହିବ | ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ କାମ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବିଚଳିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରମ୍ପରାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ତୁମେ ଜୀବନର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିବ ଏବଂ ଜୀବନର ଡିସଚାର୍ଜ ପାଇଁ ରୋଜଗାର କରିବାରେ ନିଜକୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଜଣେ ନିଜଠାରୁ ଚାପ ପାଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଣିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ବାହାଘର ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସମସ୍ତ କରତାଳି ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହେବେ | ସଠିକ୍ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *