୧୩ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଦେବ ଙ୍କ କୃପା ଶ୍ରବଣ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୋମବାର ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଗପ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନିରାଶ କରିବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା ହେତୁ କୌଣସି ବିଘ୍ନ ନାହିଁ | ଦୈନଦିନ ଜୀବନଠାରୁ କିଛି ଭଲ ମନୋରଞ୍ଜନ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି | ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧିତ ହେବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | କାହାର ଯତ୍ନ ନିଅ ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ଭାବେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି | ପରିବାରରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ବେକାର ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ଆସିବ | କିଛି ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସଂଶୋଧନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ଘଟଣାଜନକ ଲାଭ ଦ୍ୱାରା ଦୃଢ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରହିବ | ଶରୀର ସତେଜରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ବଦନାମ ହୋଇପାରେ | ଛାତି ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟା ବ୍ୟାକୁଳ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଆଲୋକିତ ହେଉଛି | ଆପଣ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ | ବାହାରେ ଖାଇବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆପଣ ଘରେ ଯେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ହେବ | ତୁମ ସର୍କଲରୁ ବାହାରିବା ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଘରେ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଭଲ ସମୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଉଷ୍ମ ହେବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ରହିବ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭାବନା ପ୍ରତି ଅଧିକ ସହୃଦୟ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ବାଣ୍ଟିବେ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କର। ବାହାରେ କୌଣସି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚିପାରେ

ତୁଳା ରାଶି :ଆଜି ଟଙ୍କା ହେତୁ ଟେନସନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଏହାକୁ ବିଚାର କରିବାକୁ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର ଅଗ୍ରଗତି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମୁଖ୍ୟତ ତୁମର ବିବେକ ମନର ଅବସ୍ଥା ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧିତ | ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ରୋଗରୁ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସଫଳତା ପାଇଁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଘରେ ଏକ ମାଙ୍ଗିକାଲ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବାକୁ ପଡିବ କିମ୍ବା ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଚାର୍ଜର ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ମତଭେଦ ବଢିପାରେ | ଜଣେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଲାଭରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ନୂତନ ଯୋଜନା ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ | ଆପଣ କିଛି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବେ |

ଧନୁ ରାଶି :ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅଧିକ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଚାରିଆଡ଼େ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ଦୌଡ଼ିବେ | ମନ ଏକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମେ ବୋଧହୁଏ ତୁମର ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛ କିମ୍ବା ତୁମେ କୌଣସି ବିଶେଷ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ବାହାରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁ | କିଛି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ରାଜ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ଶୁଭେଚ୍ଛୁଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଜଳ ଦିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ଦୂର କରିବ | ପୁରସ୍କାରରେ ଥିବା ମେମ୍ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ଅଭାବ ବିଷୟରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟରେ ବିରୋଧୀମାନେ ତୁମକୁ ଅପମାନିତ କରିବାକୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆଜିର କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ଆସନ୍ତାକାଲିର ଭବିଷ୍ୟତ କରିବ | ଚିନ୍ତା ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ହଠାତ୍, ତୁମେ ଅଟକି ଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଅଧିକ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ କାହାକୁ ଭଲପାଇ ପାରନ୍ତି | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ସଫଳତାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ମହିଳା ଏବଂ ଜଳ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଗୁରୁ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିତର୍କ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆତ୍ମ-ସଚେତନ ହେବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଏବଂ ସଫଳତାର ପଥରେ ଚାଲିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଖୁସିର ଖବର ଆସିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *