୧୪ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଆଜି ଏହି ୩ଟି ରାଶି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଭଲ ହେବ | ପିଲାମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି କିଛି କମ୍ ଆଗ୍ରହ ନେଇପାରନ୍ତି | ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ, ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଯାନ ବାସ୍ତୁ ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | କାହାର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ତୁମକୁ ଭେଟିବା ଭଲ | ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଏହି ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଦେବ ଏବଂ ତୁମର ମନୋବଳ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ଅନେକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | କିଛି ଦୂର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବାରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରୁ ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଏହା ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ କାମ ନେଇପାରେ | ଆପଣ ସମ୍ପର୍କକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯତ୍ନର ସହ ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍, ଏହା ଭଲ ହେବ | ଆଜି, ତୁମର ଯୋଜନା ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବଦଳିପାରେ | ସମସ୍ତ ମନୋରଞ୍ଜନ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଜୀବନ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ | ଧନ ଏବଂ ସମ୍ବଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମକୁ ତୁମର ସାମର୍ଥ୍ୟକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମର୍ଥ୍ୟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏହି ସମୟର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆଜି ତୁମର ଦିନ, ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଭାବନା ବାଣ୍ଟିବା | ପୂର୍ବ ପରିବାରର ପରିବେଶ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ମନେ କରିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଏବଂ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ | ତୁମର ଅନେକ ଜୀବନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଅଛି, ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ତୁମ ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ମୋବାଇଲ୍ କିମ୍ବା ଯାନ କିଣି ପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି ଏବଂ ଫଳସ୍ୱରୂପ ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜଣେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସାଥୀ ଖୁସି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବା କିମ୍ବା ପ୍ରତାରଣା ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି, ତେଣୁ ଭାଗିଦାରୀରେ କାମ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ | କିଛି କାମ ପାଇଁ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | କିଛି ଚିନ୍ତିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣରେ ସଂଯମ ହେବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗାଇ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଭିନ୍ନତା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଭବିଷ୍ୟତର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଲାଭର ଶତକଡା ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଭଲ ହେବ | ଗୋଟିଏ କଥା ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଅଂଶ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରୁ ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ଉଦାସୀନ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ | ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ହାସଲ କରିଥିବା ନୂତନ ସୂଚନା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଧାରଣା ଦେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ | ମା ସହିତ ଅଧିକ ଘନିଷ୍ଠତା ଅନୁଭବ କରିବେ | କିଛି ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତେଣୁ ଆପଣ ବିଶେଷ ଭାବରେ କାହା ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ବଡ଼ ଆକାରର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଯୋଗଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ଆସିବ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିପାରେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ | ଏକ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଯୋଗ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ଆଜି ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ଧନ ଲାଭ କରିପାରେ | ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ତୁମର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଛଡ଼ାଇ ନିଆଯାଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଦିଗରେ, ଏହା କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଲାଭ ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟପଟେ ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ପରିବାର ଏବଂ ଅର୍ଥ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବିରକ୍ତ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *