୧୫ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଦେବ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଉପରେ

ମେଷ : ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେଉ | ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ସହିତ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ଉଚିତ୍ | ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଆପଣ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ପିଲା ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କ ଆଚରଣ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଅଗ୍ରଗତି କରି ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିସର୍ଜନ କରିବା ପରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଜଣେ ଯେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ମଙ୍ଗଳା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯାଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କର୍ମକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣ ଏକରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସରୁ ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | ଷ୍ଟକ୍ରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାର ଶୁଭ ଦିନ | ବିକ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ସହଭାଗିତାରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ହଠାତ୍ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ। ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମନ୍ୱୟ ମଜବୁତ ହେବ ଏବଂ ପରସ୍ପରର ସାହାଯ୍ୟରେ ପରିବାର ସମୃଦ୍ଧତା ହାସଲ କରିବ ଏବଂ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଶଂସା ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢେଇବା |

କର୍କଟ ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସପିଂ କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରଫେସନାଲ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞ ପ୍ରଫେସନାଲମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଭଲ ଉପଦେଶ ଦେଇପାରିବେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ କିଛି ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିଅ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ଆପଣ ଦିନସାରା କଠିନତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ପୁରୁଣା ଏବଂ ଭାରି ଖାଦ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ପତି-ପତ୍ନୀ ନିତ୍ୟକର୍ମ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ପୃଥକ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବଡ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଦିନସାରା ଲାଭ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ ପାଇଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବିନିଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ବିପଦ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ, ସେଠାରେ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସରୁ ଆୟ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଚାକିରି ସ୍ଥାନାନ୍ତର କିମ୍ବା ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଗ୍ରହ ନେବେ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ ଏବଂ କୌଣସି ବିତର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ମନେରଖ, ତୁମେ କେବଳ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ହଠାତ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କିମ୍ବା ଫୋନ୍ କଲ ପରେ ଆପଣ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହି ସୁଖରେ ଆପଣ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କିମ୍ବା ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ କମ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ମନ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପୁରସ୍କାର ପାଇବେ |

ବିଛା : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଯିବ। ତୁମେ ତୁମର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ପ୍ରେମ ବିବାହ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଲୋକମାନେ କାରଣ ଅନେକ ସେମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଆସି ପାରିବ ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ହେବ। ଗଣେଶ ଅନୁଗ୍ରହ ଉଚ୍ଚ ଆପଣ ଉପରେ ରହିବ। ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ନାହିଁ ଏକ ଶୀଘ୍ର ରେ କୌଣସି କର୍ମ କରିବା, ଧ୍ୟାନର ନିଷ୍ପତ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ରେ କ୍ଷତି ଯେକେହି ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଘରେ ର ସ୍ଥାନ କୁ ନାହିଁ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଚିନ୍ତା କାମ ସମୟ ରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ଜୀବନ ଅପଗୁଡିକ ଏବଂ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଗୌଣ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ ଏବଂ କିଛି କଠିନ ଆହ୍ୱାନଗୁଡ଼ିକ ପରାସ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ବଢେ। ନିଜକୁ ନିର୍ଭର। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳ ରେ ବିରୋଧକୁ ଆଜି ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ।

ମକର: ମହିଳା ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଅଂଶୀଦାର ନାହିଁ ଉଚିତ। ପରିବାର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି କରିବି। , ପୃଥକ ଏହି ରୁ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ହେବ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ରୁ ସମର୍ଥନ ଇଚ୍ଛା ଅଗ୍ରଗତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରକୁ କମ୍ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ | ଅଧିକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅନ୍ଯମନସ୍କ କରିବା କରିବ। ଜୀବନ ସହଭାଗୀ ପ୍ରାପ୍ତ ସହାୟତା ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରିବି। ବ୍ୟବସାୟ ଦେଖିଥାନ୍ତି କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି, ନକ୍ଷତ୍ର ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ଦୃଢ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ। ପିତା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମର ଯତ୍ନ ନେବା ତୁମ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ | ଯାନ ମରାମତି ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି କରିବି। ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଶେଷ ହେବ କ୍ରନିକ ସମସ୍ୟା ଦୀର୍ଘ-ଠିଆ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ କରାଯିବ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଏହି ଦିନ, ଯାହା ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରେ, ଦିନ ଅଧିକାଂଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବ। ଆପଣ, କାହାକୁ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଯଦି ଭାବନା, ଆଲୋଚନା ସତ୍ଯ ଏବଂ ଘଟନା, ସିଧାସଳଖ ରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବିନା। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଓ ଆତ୍ମୀଯ ସହାୟତାରେ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ୟ୍ଯ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସେଠାରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହର ପରିବେଶ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *