୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ଦୁଃଖ ପାଇବେ

ମେଷ: ଆଜି ତୁମର ଘର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅବାଞ୍ଛିତ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହିତ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହୃଦୟଙ୍ଗମ ହେବ | ନ୍ୟାୟ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଦେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଏହି ଦିନ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ ଏବଂ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ନୂଆ ସଂକଳ୍ପରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଜଡିତ ହେବେ | ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ବଢିପାରେ | ତୁମର ପରିବାରର ଭାବନାକୁ ବୁଝା ଏବଂ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଜଣେ ସାଧୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସମ୍ଭବ | ଯଥାସମ୍ଭବ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଏକ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସିନ୍ଦୁର ଏବଂ ପତାକା ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ସେଠାରେ ବିଜୟ ହେବ | ଘରେ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିବା କାମ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ | ତୁମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରତିଛବି ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପରିବାର ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗୁଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ବଡ଼ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡିକ ଉପରେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅବରୋଧ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ନିର୍ମାଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସମୟ ସମୟରେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ସମୟ ଦିଅ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅତିରିକ୍ତ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପ୍ରେମର ଅଭାବ ଆଜି ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ପିଲା ଏବଂ ବୃଦ୍ଧମାନେ ନିଜ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ: ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ, ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଗରମ ହେବ | ରୁଟିନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ | ଆପଣ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଯତ୍ନ ନିଅ, କାରଣ ଅନ୍ୟ କେହି ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟ ନେଇପାରେ | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସହିତ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରେମ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର କରି, ତୁମେ ତୁମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ତୁମର ଆଚରଣ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି | ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଚେଷ୍ଟା କରି ରୋଜଗାର ହେବ | ତୁମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଆଚରଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଜୀବନ ପ୍ରତି ଏକ ଉଦାରବାଦୀ ମନୋଭାବ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାର ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେଉନାହଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ହଜିଯିବା କିମ୍ବା ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ରହିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ଭ୍ରମଣ, ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ଚାକିରି ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ ଯାହା ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଗତି ଲାଭ କରିବ | ଅନେକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ କରିବ | ମା ଏବଂ ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଆଜି, ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଯେଉଁଠାରେ ମନ ହୃଦୟଠାରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଯାତ୍ରାକୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଭ୍ୟାସରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆର୍ଥିକ ଭାର ବଢିପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଛୋଟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଘରର ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିପାରେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଜରୁରୀ |

ତୁଳା : ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି କମ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କିମ୍ବା ଘର ବଦଳରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ହେତୁ ଆଜି ପିଲାମାନେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ରାଜ୍ୟ ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଠିକ୍ ସମୟରେ ଖାଦ୍ୟ ଅଭାବ ଏବଂ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ନିଦ ହେତୁ ଶରୀରରେ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ ହେବ | ପରିବାରର ମାଲିକାନା ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଧାର୍ମିକ ଲାଭ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆବଶ୍ୟକ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଜମି ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବିଛା: ଆଜି ଏକ ବଡ ପ୍ରକଳ୍ପର ପରିକଳ୍ପନା କରାଯିବ | ପାରସ୍ପରିକ ଚୁକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଦୋକାନ, ଗୃହ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ | ଯାନ ଏବଂ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଇତ୍ୟାଦି ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ବିଦେଶୀ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ଅର୍ପଣ ଦ୍ୱାରା ସତ୍ୟିକମ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତଥାପି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କର, ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ନିରାଶାବାଦୀ ମନୋଭାବରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ଭାବନାକୁ ହ୍ରାସ କରିବ ନାହିଁ, ବରଂ ଏହା ଶରୀରର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ସନ୍ତୁଳନକୁ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ କରିଦେବ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |ଏହା ତୁମର ସମଗ୍ର ବିବାହିତ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ମିଶର ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାରକୁ କିଛି ସମୟ ଦିଅ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅପରେସନ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ନିନ୍ଦା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ | କମ୍ କହିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନିରାଶା ଆସିବ | ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଏବଂ ଭକ୍ତି ପୂଜା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

ମକର ରାଶି: ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଦାସୀନ ମନୋଭାବ ଏବଂ ସନ୍ଦେହର ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅଶାନ୍ତ କରିବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଳମ୍ବ ହେବ | ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ କିନ୍ତୁ ତୁମେ କମ୍ ଫଳ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବ୍ୟାପକ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ | ସମାଜରେ ଅଗ୍ରୀମ ସ୍ଥାନ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱରେ ଯୋଗଦେବେ | ଆୟ ହେଉଛି ଚାକିରି-ବୃତ୍ତିରେ ଆୟର ପରିମାଣ | ଉତ୍ତମ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ସମ୍ଭବ | ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମନ୍ଦ ଲୋକ କ୍ଷତି କରିପାରେ। ଧର୍ମରେ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଦିଅ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆଜି, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜଣେ ଅସହାୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଝଗଡା ଭିତରକୁ ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପାର୍ଟୀ-ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମ କାମରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀ ସମର୍ଥନ କମ୍ ହେବ | ଚିନ୍ତାଜନକ ଖବର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିବ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିଦେଶୀ ଦେଶ ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ମୀନ: ଆଜି ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ମାନସିକ ରୋଗକୁ ବଢେଇବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ଲଗନା ହେଉଛି ଯୋଗ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ ଖୁସି ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତଥାପି ପଡ଼ିବା କିମ୍ବା ଆଘାତ ପାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ପ୍ରେମର ଭାବନା ସହିତ ଏକ ମନୋବଳ ସବୁଜ ଆଜି ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଚରିତ୍ର ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଯାନ, ଏବଂ ଶବ୍ଦ ପାଇଁ ସପିଂ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *