୧୮ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବିପଦ ରହିଛି

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନଙ୍କର ଆଜିର ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିରେ ଆସିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଖୁସିର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ପାଇବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବ | କ୍ରନିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଈଶ୍ଵରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ତୁମେ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକମାନେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ସାମାନ୍ୟ ହେବ | ଯେକୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଏକତ୍ର ଅଟେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ | ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବେ। ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପ୍ରେମର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସରକାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କର |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ତୁମେ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ତୁମେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ବିତାଇବ | ପୂଜା ସହିତ ତୁମର ମନ ଆରାମ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯାନବାହାନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ତୁମେ ଚାକିରିରେ ଭଲ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *