୧୯ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୬ଟି ରାଶି ଉପରେ କ୍ରୋଧ କରିବେ ମହାଦେବ

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିଶେଷକରି ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ : ଆଜି, ଗ୍ରହମାନେ ମିଥୁନ ରାଶି ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ପ୍ରସ୍ତୁତ କାମ ଘାସକୁ ଯାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ତୁମ ହାତରେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀ ଏବଂ ସହଭାଗୀ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି :ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ଉନ୍ନତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଜାଣିପାରିବେ | ଯୋଜନା କରି କୌଣସି ବଡ କାମ କର, ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗତି ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ସହିତ ଏକ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଖାଉଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ରାଜ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କାମ ସହିତ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ | ମନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ କରିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ଧନୁ : ଧନୁ ରାଶିର ଘର ଏବଂ ପରିବାରରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ଯାନର ଆନନ୍ଦ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ଡିଲ୍ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ପରିବାରରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାପାଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଯାନ, ଘରର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଏକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ସମାଜରେ ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଜାରି ରଖିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଅଫିସରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *