୩୧ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବଡ ବିପଦ ରହିଛି

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ଭୟ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟତ୍ର ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଅ | ଏହାଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧା ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ମନ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ରାତିରେ ଥକ୍କା ହୋଇପାରେ | ଆଜି କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅନୁକୂଳ ମତାମତ ନେବା ଏବଂ ଏହାକୁ ଜୀବନ୍ତ କରିବା ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ, ନିଜ ମନ ଯେପରି କୁହନ୍ତି, ତାହା କର | ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀକୁ ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆଜି ଟିକିଏ ଖରାପ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତେଣୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଖାଦ୍ୟରେ ଫଳ ଖାଆନ୍ତୁ, ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁକୁ କହିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଜଣେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ: ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦାମାନେ କିଛି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭୋଜନ କରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମ ଚାର୍ଜରେ ସିଆମ୍ ରଖ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା, ଆପଣ ଆଜି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ:ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ କେବଳ ମନେରଖ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସିଆମ୍ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଏବଂ ଯଦି ସମ୍ଭବ ହୁଏ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଅନାବଶ୍ୟକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ଏକ ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ନୂଆ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏକାକୀ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ସମ୍ଭବ, ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଏକ ବଡ ଏବଂ ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ବନାଇପାରେ | ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଲିବ୍ରାର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ବଡ ଚୁକ୍ତିନାମା ପାଇବା ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ବଢେଇପାରେ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ତାଜା ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବା ଖାଆନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଯଦି ଆପଣ ଏହା ଭାବିବାକୁ ଏବଂ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ, ତେବେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା: ଆଜି, ତୁମର ଏକ ଅଟକି ରହିଛି ଏବଂ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟର ସମାପ୍ତି | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଫାଶରେ ପଡ଼ିଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆଘାତରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ, ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ବାହାରେ ଥାଆନ୍ତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଏକ ଭଲ ସଂପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଚାର୍ଜର ନିୟନ୍ତ୍ରଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଯଦି ଏହା ନହୁଏ ତେବେ କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥନେତିକ ମହୁ ଆଣିପାରେ | ଅର୍ଥର ଅନାବଶ୍ୟକ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ଦିନ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ ଏବଂ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଫାଶରେ ପଡ଼ିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କୋଟ-କାଚାରିରେ ଚାଲିଥିବା ପୁରୁଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହି ଦିନଟି ଟିକିଏ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା କିମ୍ବା ଅଲଗା ହେବା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ | ଆଜି ତୁମେ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ |

କୁମ୍ଭ: ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ଆଣିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆଜି କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂଜା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁର ହୃଦୟର ଏକ ପତ୍ର ନିଅ | ଆଜି, ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭଲରେ ଶୋଇ ରୁହ ଏବଂ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏକ ବଡ ଏବଂ ଭଲ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ବନାଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ ନକରିବା | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *