୧୩ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇବେ

ରାଶି ଫଳ ସହାୟତାରେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଉତଥାନ୍ ପତନ ଭରା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ପୁର୍ବରୁ ଅନୁମାନ ଲଗାଯାଇପାରିବ,  ଯାହାଦ୍ୱାରା କେଉଁ ବି ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଥିବା କଠିନତା ହୋଇନଥିବ,ରାଶିଫଳ ବାହାର କରିବା ସମୟରେ ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ ଗଣନା ଓ ସଠିକ୍ ଖୌଗଳିୟ ଗଣନା କରାଯାଏ,  ଦୈନିକ ରାଶିଫଳରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୨ ଟି ରାଶିର ଭବିଷ୍ୟଫଳ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ଆପଣ ନିଜ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ ବନାଇପାରିବେ , ଆପଣ କେଉଁ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ସହ କଟାଇବାକୁ ପଡିବ , ଆଜିର ଦିନ କେଉଁ ରାଶିପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କେଉଁ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଟେ , ଏହା ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସୁଚନା ନିଜ ରାଶି ଅନୁସାରେ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ କୌ୍ଣସି ଜରୁରୀ ବୈଠକ ହୋଇପାରେ । ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସହମତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ବୃଷ ରାଶି- ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ବୃଷ ରାଶିର ମନକୁ ଆସିପାରେ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ । ବ୍ୟବସାୟ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ । ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ । ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରକୃତି ପାଇବେ । ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ । ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଅନଲାଇନ୍ ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି-କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକରେ ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ । କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବ । ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି କଠିନ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । କିଛି କାମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ବାଣିଜ୍ୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟପାନୀୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରାଯାଇପାରିବ । ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବେକାର ଲୋକ ଚାକିରି ପାଇବେ । ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶରୀର କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ । ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ସମୃଦ୍ଧ ରହିବ ।

ତୁଳା ରାଶି-ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପରାମର୍ଶ କି କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସମୟ ଆସିଛି । ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ । ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ । ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭବାନ ହେବ । ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ । ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ, ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ । ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି-ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତିର ଦୃଢ ଲକ୍ଷଣ ଅଛି । ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ସଠିକ୍ ଭାବେ ପଢନ୍ତୁ। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ।

ମକର ରାଶି-ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ମନେହୁଏ । ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ତୁମର ବାଣୀ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ । ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ । ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ । ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ମାଆଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ । ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାବନା ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ । ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ । ସଫଳତାର ନୂଆ ସମ୍ଭାବନା ଆସିବ । ହଠାତ୍ ଧନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌ୍ଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ । କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ ।

ମୀନ ରାଶି-ଆଜି ମୀନରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଖୋଜୁଥିବା ପରାମର୍ଶ ଉପରେ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତୁ । ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *