ଯଦି ଚମକାଇବାର ଅଛି ଭାଗ୍ୟ ତ ବାଥରୁମ୍ ରେ ଏହି ପ୍ରକାରରେ ରଖନ୍ତୁ ନୀଳ ବାଲଟି…

ଆମ ଦେଶରେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରର ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି, କୁହାଯାଏ ଯେ ବାସ୍ତୁରେ ଥିବା ତ୍ରୁଟି ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ ଏବଂ ଯଦି ବାସ୍ତୁ ଠିକ୍ ତେବେ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ଆସେ | ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ସବୁକିଛି ସଠିକ୍ ଭାବରେ ରଖିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉପରେ ବିଚାର କରାଯାଏ | ଅନେକ ଥର କେବଳ ଏକ ଛୋଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଆଣିଥାଏ | ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଏକ ଛୋଟ ଭୁଲ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟର କାରଣ ହୋଇଯାଏ | ଯଦି ଆମେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା, ତେବେ ଆମର ବାଥରୁମ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ଦଖଲ କରେ କାରଣ ସେହି ସମାନ ସ୍ଥାନ ଯେଉଁଠାରେ ଆମେ ଆମର ଅପରିଷ୍କାର ପରିଷ୍କାର କରିଥାଉ, ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବାସସ୍ଥାନ ରହିବ | ହେଉଛି। ତେଣୁ ଏହି ସ୍ଥାନକୁ ସର୍ବଦା ପରିଷ୍କାର ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଯଥାସମ୍ଭବ କବାଟ ବନ୍ଦ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଏଠାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବ |

ଏହା ସହିତ, ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସମାଧାନ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯାହା ଶୁଣିବା ଅତି ସରଳ କିନ୍ତୁ ଏହାର ଦୁରଗାମୀ ପରିଣାମ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ଏବଂ ବାଥରୁମର ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଛାଡି ଦିଆଯିବ | ବାଲଟି ଯଦି ବାଥରୁମରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ନୀଳ ବାଲଟି ରଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ସେହି ସ୍ଥାନର ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ବାହାରକୁ ରୋକିଥାଏ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |

ଆମର ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରଙ୍ଗର ନିଜସ୍ୱ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି | ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଏହା ସୁଖର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ରଙ୍ଗ ନରମ ଏବଂ ଅସୀମ | ଆକାଶ ଯେପରି ଅସୀମ ଏବଂ ବିସ୍ତୃତ, ଏହାର ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଆମକୁ ଅନୁଭବ କରେ ଯେ ଏହାର କୌଣସି ଆରମ୍ଭ ଏବଂ ଶେଷ ନାହିଁ | ଏହା ହେଉଛି ଏହି ରଙ୍ଗର ବିଶେଷତା | ଏହି କାରଣରୁ, ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହି ରଙ୍ଗର ମହତ୍ୱ ରହିଛି, ବିଶେଷତଃ ଯେତେବେଳେ ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବାକୁ ଆସେ, ଏହି ରଙ୍ଗ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯାଏ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କ କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଏହା ବନ୍ଦ ହୁଏ ନାହିଁ, ତେବେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ସ୍ଥାପତ୍ୟ ତ୍ରୁଟିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି |

ଏହି ତ୍ରୁଟିର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସମାଧାନ କହୁଛୁ, ଏହା ଏକ ଅତି ସରଳ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ କାର୍ଯ୍ୟ | ଏହି ସମାଧାନରେ ତୁମକୁ କେବଳ ତୁମର ବାଥରୁମରେ ଏକ ନୀଳ ବାଲଟି ରଖିବା | ହଁ, ଏକ ନୀଳ ବାଲଟି | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ବହୁତ ସରଳ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ, ଯେପରିକି ବାଲଟି କେବେ ଖାଲି ନହେବା ଉଚିତ, ଏହା ସର୍ବଦା ଅଧା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ଉଚିତ | ଏଥିସହ, ତୁମେ ସେହି ଜଳର ପରିଷ୍କାର ପରିଚ୍ଛନ୍ନତାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ |

ଏହି ବାଲଟି ତୁମର ଗାଧୋଇବା ଗୃହରୁ ବାହାରୁଥିବା ସମସ୍ତ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ଟାଣିବ ଏବଂ ତୁମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ | ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ତେଣୁ ଏହାକୁ ଥରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ସମାଧାନକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯେପରି ବାଲଟି କେବେ ଖାଲି ରହିବ ନାହିଁ, ସର୍ବଦା ଅଧା ପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏଥିସହ ବିଶୁଦ୍ଧ ଜଳର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *