ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ନାଁ R ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖାସ୍ କଥା..

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ | କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରରୁ ଆମେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବା | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ R ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ | ଯଦି ତୁମର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନାମ R ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ତେବେ ଆଜି ଆମେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ କଥା କହିବୁ, ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ କ’ଣ? R ଅକ୍ଷର ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମତ ଦିଅନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କମ୍ କହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଲେଖକ ଏବଂ ଦାର୍ଶନିକମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରନ୍ତି |ଏହି ନାମର ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତି କରନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଛି R ନାମ ଥିବା ଲୋକମାନେ ହିଁ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ କାହା ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୁଅନ୍ତି ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଟନ୍ତି |

ଏହି ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହି ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଇଥାଏ | R ନାମରୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ମଜବୁତ୍ ଏବଂ ସବୁବେଳେ ଜିନିଷକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେଇଥାନ୍ତି | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ କମ୍ ଅଟେ। ସବୁବେଳେ ଖୁସି ଲୋକ ଥାଆନ୍ତି | ତାଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଅତି ସହଜ ହୁଅନ୍ତି | ଆମେ ସମସ୍ତେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜନ୍ମ ହୁଏ, ସେହି ସମୟରେ ତାର ନକ୍ଷତ୍ର ଯାହା ବି ହେଉ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତି |

R ଅକ୍ଷର ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସର୍ବଦା ନିଜ ଦୁନିଆରେ ହଜିଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଧନ ଏବଂ ସ୍ଥିତି ସହଜରେ ମିଳିଥାଏ | ଏହି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ହୃଦୟରେ ବହୁତ ଭଲ | ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ସମୟ ଆସିଲେ ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାଆନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ନୀତି ଏବଂ ଆଚରଣ ହେତୁ ସେମାନେ ସମାଜରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହୁଅନ୍ତି | ସେମାନେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ | ଲୋକମାନେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି | R ନାମରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅକ୍ଷର ଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସଚ୍ଚୋଟ ଅଟନ୍ତି | ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେ ଗୁଣର ପଥରେ ଚାଲିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କୌ ଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦାୟିତ୍ୱ୍ ଦିଆଯାଏ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିନା ଚିନ୍ତା୍ରେ କରନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ନହୋଇ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି |

ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କର କମି ଦେଖିବାକୁ ଯିବା ତେବେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଅତି ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ମନ କ୍ରିଏଟିଭିଟି ବା ରଚନାତ୍ମକ , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବା ରୁଚି ମୁଖ୍ୟତଃ କଳା-ସଂସ୍କୃତିରେ ଦେଖାଯାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *