୨୨ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ବଡ ଦୁଃଖର ସାମ୍ନା କରିବେ

ରାଶି ଫଳ ସହାୟତାରେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଉତଥାନ୍ ପତନ ଭରା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ପୁର୍ବରୁ ଅନୁମାନ ଲଗାଯାଇପାରିବ,  ଯାହାଦ୍ୱାରା କେଉଁ ବି ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଥିବା କଠିନତା ହୋଇନଥିବ,ରାଶିଫଳ ବାହାର କରିବା ସମୟରେ ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ ଗଣନା ଓ ସଠିକ୍ ଖୌଗଳିୟ ଗଣନା କରାଯାଏ,  ଦୈନିକ ରାଶିଫଳରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୨ ଟି ରାଶିର ଭବିଷ୍ୟଫଳ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ଆପଣ ନିଜ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ ବନାଇପାରିବେ , ଆପଣ କେଉଁ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ସହ କଟାଇବାକୁ ପଡିବ , ଆଜିର ଦିନ କେଉଁ ରାଶିପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କେଉଁ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଟେ , ଏହା ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସୁଚନା ନିଜ ରାଶି ଅନୁସାରେ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶି ଆଜି କିଛି ମାମଲାରେ ବ୍ୟସ୍ତତାପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ । ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର । ଘରେ କାହାଠାରୁ ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ଟଙ୍କା କାରବାର ଋଣ ଦେବାବେଳେ ନମ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ । କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହେତୁ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବେ । ପୁରୁଣା ଅଭିଜ୍ଞତା ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆସିବ । ଜଣେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରନ୍ତି । ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ । ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦର ସମାଧାନ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ।

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ଟଙ୍କା ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ଜଣେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବ । ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି । ହଠାତ୍ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି- ଆଜି, ସିଂହ ରାଶିରେଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଛୋଟ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ବଡ ଲାଭ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ । ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟାରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଯଥାର୍ଥ ମନେହୁଏ । ତୁମ ମନକୁ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ । ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ତୁଳା ରାଶି- ତୁଳାରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଲାଭ ପାଇବାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ସଠିକ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି, ଆପଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରନ୍ତି । ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ । ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ । ହଠାତ୍ ଦୁର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ଦୀର୍ଘ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବ । ମନୋରଞ୍ଜକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ । ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଆଜି, ଲାଭର ସୁଯୋଗ ହାସଲ ହୋଇପାରିବ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅନ୍ତୁ । ତୁମେ ମୂଲ୍ୟବାନ କିଛି ଫେରାଇ ପାରିବ । ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ ।

ମକର ରାଶି-ଆଜି ମକର ରାଶିର ଜାତକରେ ବିଗଡିଯାଇଥିବା କାମ ହୋଈଯିବ । ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ । ତୁମର ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପାଇଁ ତୁମେ ଭରଣା କରିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ନିଜ ହାତରେ ରଖନ୍ତୁ । ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ପାଇବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଛୋଟ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ବଡ ଲାଭ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଯଦି ତୁମେ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେଇଛ, ତୁମେ ତୁମର ଋଣକୁ ସୁଝିପାରିବ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ । ଆପଣ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ । ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଳୁଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି- ଆଜିର ଦିନଟି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ । କାମ ବିଗିଡିପାରେ । ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଖୁସି ପାଇବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *