ଶନିବାରକୁ ତୁଳସୀର ପତ୍ର ସହ ହେଉଥିବା ଲାଭକାରୀ ଉପାୟ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ, ଏହାକୁ ବିନା ବ୍ୟବହାର କରି ରହିପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ

ସାଧାରଣତଃ ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଘରେ ଏହା ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତି, ଏତେ ରୋଜଗାର କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ ହୁଏ ନାହିଁ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୀଥାଏ | ଏହା ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଜରୁରୀ ଯେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଆଜି ତୁଳସୀର ଆମେ ଏପରି ରାମବାଣ ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର କରିବ | ହଁ, ଏହି ପ୍ରତିକାର କରିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗ ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ତାପରେ ଆପଣ ଏତେ ଟଙ୍କା ବର୍ଷିବ କି ଆପଣ ସଂମ୍ଭାଳିପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଜାଣିବା ଉଚିତ ଯେ ଏହି ପ୍ରତିକାର କରିବା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସହଜ ଅଟେ | ତେଣୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କରିପାରିବେ | ଏହା ସହିତ, ଏହି ପ୍ରତିକାରର ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ବରହଲାଲ, ଏହି ସମାଧାନ ସହିତ, ଟଙ୍କା ସଙ୍କଟ ଦୂର ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୁଏ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ରାମବାଣ ପ୍ରତିକାର ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜଣାଇବା | ଜଣେଇବାକୁ କହିଦେବୁ କି ଯଦି ଆପଣ ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ଉପାୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ |

ଏହି ପ୍ରତିକାର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଅଟା ପେଷିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ସମୟ ଟିକିଏ ଗହମରେ ୧୦୦ ଗ୍ରାମ କଳା ଚଣା, ୧୧ ଟି ତୁଳସୀର ପତ୍ର ଓ ଦୁଇଟି ଦାନା କେଶର ମିଶାଇଦିଅନ୍ତୁ, ଏହାପରେ ବାକି ଗହମକୁ ମିଶାଇଦିଅନ୍ତୁ ଓ ପେଷିଦିଅନ୍ତୁ , ଏହା ସହ  ଏହି କଥାକୁ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ କି ଅଟା ପେଷିବାକୁ ଶନିବାର ଦିନ ହିଁ ଯାଆନ୍ତୁ , ଏହି ଉପାୟର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଲଦି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯିବ , ତେବେ ଏହି ଉପାୟକୁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଓ ପଇସାର ଅଭାବ ଦୁର ଭଗାଇଦିଅନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *