୨୩ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବଡ ବିପଦ ରହିଛି

ରାଶି ଫଳ ସହାୟତାରେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଉତଥାନ୍ ପତନ ଭରା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ପୁର୍ବରୁ ଅନୁମାନ ଲଗାଯାଇପାରିବ,  ଯାହାଦ୍ୱାରା କେଉଁ ବି ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଥିବା କଠିନତା ହୋଇନଥିବ,ରାଶିଫଳ ବାହାର କରିବା ସମୟରେ ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ ଗଣନା ଓ ସଠିକ୍ ଖୌଗଳିୟ ଗଣନା କରାଯାଏ,  ଦୈନିକ ରାଶିଫଳରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୨ ଟି ରାଶିର ଭବିଷ୍ୟଫଳ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ଆପଣ ନିଜ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ ବନାଇପାରିବେ , ଆପଣ କେଉଁ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ସହ କଟାଇବାକୁ ପଡିବ , ଆଜିର ଦିନ କେଉଁ ରାଶିପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କେଉଁ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଟେ , ଏହା ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସୁଚନା ନିଜ ରାଶି ଅନୁସାରେ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ରାଶିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଯୋଗ ଦେଖାଯାଏ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ । ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ପରି ଦେଖାଯିବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ବାଲାଙ୍କ ଦିନ ଠିକ୍ ନଜର ଆସୁଛି । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଯେ କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଆପଣ ସମାପ୍ତ କରିଥିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ହାସଲ ହେବ । ଏକ ପୁରୁଣା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଚିହ୍ନ ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ । ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ଆସିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ପରିବାରର କୌଣସି ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି-ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ । ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହେବ । ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ । ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ । ହଠାତ୍ ପିଲାମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-କନ୍ୟାରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି ଆଘାତ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ଆଜି କୌଣସି ବିପଦପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ହଠାତ୍ ଟେଲିକମରୁ ଦୁଃଖଦ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନିରାଶ କରିବ ।

ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ । ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ନିକଟତର ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ । ଜୀବନସାଥୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଭଲ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ । ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।

ବିଛା ରାଶି- ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ମଧ୍ୟମ ହେବ । ଆଜି ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ ଯେକ କୌଣସି  ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ।

ଧନୁରାଶି- ଧନୁ ରାଶିର ଗ୍ରହ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ମନେହୁଏ । ଛାତ୍ରମାନେ କୌ୍ଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିଛି । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ ।

ମକର ରାଶି- ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଘରର ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲାଭ ପାଇବେ । ତୁମର ହଜିଯାଇଥିବା ପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ଯାନ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ । ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ । ଆପଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଦୃଢ ସୁଯୋଗ ଦେଖନ୍ତି । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ । ଆପଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରିବେ । କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ । ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ମୀନ ରାଶି- ଆଜି ମୀନରାଶିର ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ । ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଚାଲିଛି । ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥିମାନେ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ପରିବାରରେ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ । ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *