୨୪ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

ରାଶି ଫଳ ସହାୟତାରେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଉତଥାନ୍ ପତନ ଭରା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ପୁର୍ବରୁ ଅନୁମାନ ଲଗାଯାଇପାରିବ,  ଯାହାଦ୍ୱାରା କେଉଁ ବି ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଥିବା କଠିନତା ହୋଇନଥିବ,ରାଶିଫଳ ବାହାର କରିବା ସମୟରେ ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ ଗଣନା ଓ ସଠିକ୍ ଖୌଗଳିୟ ଗଣନା କରାଯାଏ,  ଦୈନିକ ରାଶିଫଳରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୨ ଟି ରାଶିର ଭବିଷ୍ୟଫଳ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ଆପଣ ନିଜ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ ବନାଇପାରିବେ , ଆପଣ କେଉଁ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ସହ କଟାଇବାକୁ ପଡିବ , ଆଜିର ଦିନ କେଉଁ ରାଶିପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କେଉଁ ସାବଧନତା ରଖିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକତା ଅଟେ , ଏହା ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସୁଚନା ନିଜ ରାଶି ଅନୁସାରେ ଆଜିର ରାଶିଫଳ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ।

ମେଷ ରାଶି- ଆଜି ମେଷରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ । ଦୂର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ । ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସକରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ଯାହା ବି ଭାବୁଛନ୍ତି, ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ । ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କ୍ୟାରିଅରକୁ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଦେଇପାରେ ।

ବୃଷ ରାଶି- ଆଜି ହେଉଛି ବୃଷ ରାଶିର ମୁଖ୍ୟ ଦିନ । ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ । ଅଧିକ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ତାରକା ହେତୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ । ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବେ । ହଠାତ୍ ଦୁଃଖଦ ଖବର ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ । କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆବଶ୍ୟକ ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଋଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ଜଣେ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ । ଏକ ବିନିଯୋଗରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି । ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ । ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ । ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥିତି ଭଲ ନୁହେଁ । ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ହୋଇପାରେ । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ । କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ଜାରି ରହିବ । ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । କିଛି ବିଷୟରେ ତୁମ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ । ଜୀବନ ଭଲରେ ଚାଲିଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସାଧାରଣ ଫଳ ମିଳିବ । ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ, ନଚେତ୍ କିଛି ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ହେବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ । ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ଜୀବନ ଭଲ ଦିଗ ପାଇପାରେ । ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ । ତୁମର ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମିଳାମିଶା ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି-ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି । ପଢୁଥିବା ଏବଂ ଲେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ଆପଣ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ପ୍ରେମ ଚଞ୍ଚଳାତା ହୋଇପାରେ । ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମର ଯେ କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ ।

ମକର ରାଶି-ମକର ରାଶିର ଜାତକରେ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପାରିବାରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ । ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତଥାନ ଓ ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ତେଣୁ ବାହାର ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ । ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ଯେ କୌଣସି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଉପାୟ ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ । ଶାରୀରିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ।

ମୀନ ରାଶି- ମୀନରାଶିର ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ । ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ । ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *