ଚନ୍ଦୁ ଚାହା ବାଲାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର , କପିଲଙ୍କ ବିବାହରେ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ସବୁ ହିରୋଇନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂପୁର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ

ଆଜିକାଲି ଟିଭିରେ ବହୁତ କମେଡି ଶୋ ପ୍ରସାରଣ କରାଯାଉଛି, ଓ ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ ସୋନି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି, ଶୋରେ କପିଲ ଶର୍ମା ଏହି ଦିନ ବହୁତ ଅଧିକା ପପୁଲାର୍ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି, ଓ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହି ଶୋ କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି, କହିଦେବୁ କି ଏହି ସପ୍ତାହର ଶୋରେ ନୁଆ ଅତିଥି ଆସିଥିଲେ , ଓ ତାଙ୍କ ସହ କପିଲ ଶର୍ମା ବହୁତ ମସ୍ତିଭରା ଅନ୍ଦାଜରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ , ଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଇଥାନ୍ତି , ଆଜିର ସମୟରେ କପିଲ ଶର୍ମା ଏହି କମେଡି ଶୋ ନା କେବଳ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଛି, ବରଂ ବଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରେଟିଜ୍ ବି ଶୋରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା,  ଓ କପିଲଙ୍କ ଏହି ଶୋରେ ପ୍ରାୟ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ସବୁ ଜଣାଶୁଣା ସେଲିବ୍ରେଟି ଅତିଥି ହୋଇ ଆସିସାରିଛନ୍ତି । କହିଦେବୁ କି ଆଜିର ସମୟରେ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଦୁନିଆଁ ସାରା ଲୋକେ ଭରି ରହିଛନ୍ତି , ଓ ସମସ୍ତେ ଏହି ଶୋକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ବି କରୁଛନ୍ତି

ଏହି ଶୋରେ ଏମିତି ବହୁତ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ନିଜର ଅଭିନୟଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଇ ହସାଇ ବେଦମ୍ କରିଦେଉଛନ୍ତି , ଓ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯିଏକି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋରେ ଜଣେ ସେଫ୍ ଭୁମିକାରେ ନଜର ଆସନ୍ତି , ତାଙ୍କ ନାଁ ହେଲା ଚନ୍ଦୁ ଚା ବାଲା, ଯିଏ କି ଏହି ଅଭିନୟ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସିଲ୍ କରିଛନ୍ତି । କହିଦେବୁ କି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋରେ ଚନ୍ଦୁ ଚା ବାଲା ଅଭିନୟ କରିଥିବା କପିଲଙ୍କ ଛୋଟ ବେଳର ସାଙ୍ଗ ଚନ୍ଦନ ପ୍ରଭାକର ଅଟନ୍ତି , ଓ ସେ ବହୁତ ବର୍ଷ ହେଲା କପିଲ ଶର୍ମାରେ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି, କପିଲ ଓ ଚନ୍ଦନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ବହୁତ ପୁରୁଣା ଅଟେ । ଶୋ’ରେ କପିଲ ଶର୍ମା ସବୁଠାରୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଏବଂ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ କପିଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜିନି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ |ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚନ୍ଦନ ପ୍ରଭାକରଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ। ମୋତେ କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଚନ୍ଦନ ପ୍ରଭାକରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ନନ୍ଦିନୀ ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ନନ୍ଦାନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା

କହିଦେବୁ କି  ଚନ୍ଦନ ପ୍ରଭାକର ୨୦୧୫ ରେ ନନ୍ଦିନୀ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବିବାହ ପ୍ରେମ ନୁହେଁ ବରଂ ବିବାହ ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜରେ ହୋଇଥିଲା , ​​ଯେଉଁଥିରେ ଚନ୍ଦନଙ୍କର ସମସ୍ତ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଜଡିତ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ କପିଲ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇନଥିଲେ।

୨୦୧୭ ମସିହାରେ, ନନ୍ଦିନୀ ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ଏହି ଦମ୍ପତି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଝିଅର ପିତାମାତା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଝିଅର ନାମ ଆଦ୍ୱିକା ଯିଏକି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଚନ୍ଦନ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଜନ୍ମ ଉପରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଚନ୍ଦନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୋର ଏବଂ ମୋ ଝିଅର ଏହି ଫଟୋ ମୋର ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ଶବ୍ଦ ନାହିଁ’ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧନ ଏବଂ ସହ-ତାରକା କପିଲ ଏବଂ ଚନ୍ଦନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *