ଶୋଲେ ଫିଲ୍ମର ଗବର୍ ସିଂ ଙ୍କ ଝିଅ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ଏତେ ସୁନ୍ଦର କି ଦେଖିଲେ ଆପଣ ହୋଇଯିବେ ଚକିତ, ଜଲଦି ହିଁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍ ରେ ଡେବ୍ୟୁ

ଆମର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ହେଉଛି ଏକ ଏମିତି ଜାଗା ଯେଉଁଠି ବଲିଉଡ ଇତିହାସରେ ଅମର ହୋଇପାରିଛି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ, ଶୋଲାଜୋ ୧୯୭୫ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ସୁପରଡୁପର ହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଭୁଲି ପାରୁନାହାନ୍ତି , ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ ଅଛି ଏବଂ ସେହି ଚରିତ୍ରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛି ଗବର୍ ଯିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ଭିଲିଆନ୍ ରୋଲ୍ ନିଭାଇଥିଲେ  | କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଭିନିତ ରୋଲ୍ ଟି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାପଛାଡିଦେଇଛି, ଲୋକେ ସେଥିପାଇଁ ଶୋଲେ ଫିଲ୍ମର ଗବର ଭୁମିକାକୁ ଭୁଲିପାରିନାହାନ୍ତି ।

ଶୋଲେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଗବର୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ଅମଜାଦ ଖାନ ଆଜି ଆମ ଗହଣରେ ନାହା୍ନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅଛି  ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଚରିତ୍ରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ସେମାନଙ୍କର ଦମଦାର୍ ଅଭିନୟ ସହିତ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ବଲିଉଡ ଇତିହାସର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭାବରେ ପରିଣତ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ କେବଳ ଶୋଲେଙ୍କୁ ହଲିଉଡରେ କପି କରାଯାଇ ନଥିଲା ଏବଂ ଏଥିରୁ ଆପଣ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦେଖି ବୁଝିପାରିବେ ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଗବରଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ଅମଜାଦ ଖାନ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ରରେ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁ ଦର୍ଶକ ଅଛନ୍ତି। ସେ ସେଥିରୁ ଅଧିକା ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ । କହିଦେବୁ କି  ଅମଜାଦ ଖାନ ଆଜି ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି କହିଦେବୁ କି ଅମଜାଦ ଖାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶବାଦ୍ ଖାନ ନାମକ ଏକ ପୁଅ ଏବଂ ଆଲହାମ ଖାନ ନାମକ ଓ ଏକ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ।ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅମଜାଦ ଖାନଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅମଜାଦ ଖାନଙ୍କ ଏକ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହାର ନାମ ଶବାଦ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ଶବାଦ୍ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି।

ଖାନଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ନାମ ଆଲହମ୍ ଖାନ୍ ଯିଏକି ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି ।କହିଦେବୁ କି  ଆଲହାମ ଖାନ ୨୦୦୧ ରେ ଜାଫ୍ରି କରାଚିୱାଲାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ହୋଇଛି ଯେ ଅମଜାଦ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ ଛୋଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଏବଂ ସେହି ଛୋଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ହେଉଛି ପ୍ରତିଫଳନ, ଯାହା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲହମ୍ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |କହିଦେବୁ କି  ଆଲହମ୍ ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ବି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *