ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଏକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ,୨୭ ଜାନୁୟାରୀ ପରେ ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ଲୋକେ ଧନୀ ହେବାରେ କେହି ଅଟକାଇପାରିବେ ନାହିଁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହର ରାଜା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ହଁ, ମୋତେ କୁହ ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଏକ ଗ୍ରହ ଯାହା ବିନା ଜୀବନ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ପିତା ଏବଂ ଆତ୍ମାର କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଆଗାମୀ ୨୭ ତାରିଖ ଅର୍ଥାତ୍ ଜାନୁୟାରୀ ୨୭ ରେ, ବହୁ ପରିମାଣର ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଏହି ଦିନ ଘଟୁଥିବା ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚାରି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଭାଗ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଦଳାଇ ଦେବ, ଅର୍ଥାତ୍ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଧନୀ କରିବେ | ଯଦି ଆମେ ସରଳ ଭାବରେ କହିବା, ଜାନୁୟାରୀ ୨୭ ପରେ, ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶି ଧନୀ ହେବାକୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା, ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଚାରିଟି ରାଜ୍ୟ କ’ଣ?

୧) ମିଥୁନ ରାଶି- ଏହି ତାଲିକାର ପ୍ରଥମ ନାମ ମିଥୁନ ରାଶିରୁ ଅଛି | ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ଶୁଭ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ବୋଲି କୁହନ୍ତୁ | ହଁ, ଆପଣ ଜାଣି ଖୁସି ହେବେ ଯେ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷରେ ସଫଳତା ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏହା ସହିତ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ନୂତନ ଯାନ ପାଇବା ପାଇଁ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି | ଏହା ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଜରୁରୀ ଯେ ଏହି ସମୟ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇବେ |

୨) ତୁଳା ରାଶି- ଏହି ତାଲିକାରେ, ଅନ୍ୟ ଏକ ନାମ ଲିବ୍ରା ଚିହ୍ନରୁ ଆସିଛି | ଏହା ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଜରୁରୀ ଯେ ଜାନୁୟାରୀ ୨୭ ପରେ ସମୟ କେବଳ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ ନାହିଁ, ବରଂ ଆପଣ ଅନେକ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଅନେକ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଏହା ସହିତ ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣର ସମୁଦାୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ, ଅର୍ଥାତ୍ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଜାନୁୟାରୀ ପରେ ଆପଣଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଇଲେ, ଆପଣ ଏଥିରେ ଲାଭ ପାଇବେ, ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

୩) ବିଛା ରାଶି- ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଆମେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ରାଶି ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ବିଛା ରାଶି ନାମ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଆସେ | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ବିଛା ରାଶିଫଳ ଏହି ସମୟରେ ବିପୁଳ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବ | ସୂର୍ଯ୍ୟଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏତେ ଧନ ଅର୍ଜନ କରିବେ ଯେ କେବେ କଳ୍ପନା କରିନଥିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆଗାମୀ ସମୟରେ ତୁମର ପଇସା, ଗାଡି ,ବଙ୍ଗଳା ସବୁ କିଛି ରହିବ ।

୪) ମୀନ ରାଶି- ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଆମେ ଶେଷ ରାଶି ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ଏଥିରେ ପିସ୍ ରାଶିର ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ହଁ, ମୋତେ କୁହ ଯେ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଏହି ରାଶିର ଶୋଇବାର ଭାଗ୍ୟର ସମସ୍ତ ଦ୍ୱାର ଖୋଲାଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହାକି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି, ତାହା ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ଏହାକୁ ସରଳ ଭାବରେ କହିବ, ତୁମର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ପୂରଣ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଯାହା ଚାହୁଁଛ ତାହା ପାଇବ | ଏହା ସହିତ, ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ କାହାକୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ଏଥର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଛି |

ଯଦି ଏହି ରାଶି ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ତୁମର, ତେବେ ଜାନୁୟାରୀ ୨୭ ପରେ, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ୍ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *