୨୮ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ସବୁଠୁ ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇବେ

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ କ୍ରନିକ୍ ରୋଗରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରିବେ, ତୁମେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ମଧ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମେ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟର ସମାଧାନ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାକିରିରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଲିଓ ରାଶିଗୁଡିକ ଆଜି ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହସିବା ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟକର ମନେହୁଏ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ମୁକ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ତୁମର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଶରୀରରେ କିଛି ଥକ୍କା ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣ ଆରାମ କରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ରଖିବେ | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମେ ପୂଜା ପାଠରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *