୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୬ ଟି ରାଶି ବଡ ସଫଳତା ପାଇବେ

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଆଜି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମ କାମ ସହିତ ତୁମକୁ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ମଧ୍ୟ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେଣୁ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କର ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ହସ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଦେୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଦୌ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | କାହା ଦ୍ୱାରା ଶୁଣିଥିବା ଶବ୍ଦକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସତ୍ୟକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଶୁଭ ଦିନ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ତୁମେ ବହୁତ କାମ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଖୁସିରେ ଏକାଠି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ନମ୍ର ପ୍ରକୃତି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ତୁମର ଅହେତୁକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ଏକ ବୃହତ ଗୋଷ୍ଠୀରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଲୋକମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ କମ୍ ଚିନ୍ତିତ ମନେହୁଏ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହା ବହୁତ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଜଣେ ଭେଟେରାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଆଚରଣରେ ଟିକେ ନିରାଶ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଜୀବନସାଥୀ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଅଧିକ ରେସିଂ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ହୋଇଛନ୍ତି ସେମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ହାଜର ହେବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲାଭର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ରହିବ | ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *