ଏହି ଛବିରେ ଲୁକ୍କାୟିତ ହେଉଛି ଏକ ବିଷାକ୍ତ ସାପ, 90% ଲୋକ ଏହାକୁ ଖୋଜିକି ପାଇଲେ ନାହିଁ, ଆପଣ ଏହାକୁ ପାଇପାରିବେ କି? ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେଇଥିଲେ ଖୋଜିକି କମେନ୍ଟ କରନ୍ତୁ ଓ ସଠିକ ଉତ୍ତର ଦେଖନ୍ତୁ..

ଆଜି ହେଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ଇଣ୍ଟରନେଟର ସମୟ |କୌଣସି ଖବର କିମ୍ବା ନୂଆ ଜିନିଷ ତୁରନ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆସେ ଏବଂ ଭାଇରାଲ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ସାଧାରଣତ ପ୍ରତିଦିନ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଦୁନିଆରେ କିଛି ଭାଇରାଲ୍ ହୁଏ | ବାସ୍ତବରେ, ଆଜିକାଲି ଫଟୋରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା କିଛି ଖୋଜିବାର ଧାରା ମଧ୍ୟ ଚାଲିଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମନ ଏବଂ ଆଖି ବ୍ୟାୟାମର ଏକ ଖେଳ ଆଣିଛୁ | ଏହି ଖେଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିତ୍ର ଭିତରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ସାପକୁ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ |

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ସାପଟି ଏକ ବିଷାକ୍ତ ପଶୁ। ଏହା ତା’ର ଶିକାରକୁ ଶୁଣେ | ବାସ୍ତବରେ ଏଥିରେ ଏକ ବିଶେଷ କଳା ଅଛି ଯାହା ଯେକୌଣସି ପରିବେଶରେ ଭଲ ଭାବରେ ମିଶ୍ରିତ ହୁଏ | ଆପଣ ଏଠାରେ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ଦେଖିପାରିବେ | ଜଙ୍ଗଲର ଏହି ଫଟୋରେ ଏକ ସାପ ଲୁଚି ବସିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଏହି ଡ୍ରାଇଭର ସାପ ଏତେ ବଡ ଅଞ୍ଚଳରେ କେଉଁଠାରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି, ଆସନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବା |

ମୋତେ କୁହ ତୁମେ କୌଣସି ସାପ ଦେଖିଛ କି? ନା? ହେ! ତୁମର ମନ ଏବଂ ଆଖି ଉପରେ ଜୋର ଦିଅ | ସାବଧାନ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଖିରେ ଚଷମା ରଖନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଆଉ ଥରେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସାପ ଦେଖିବେ | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଅନେକ ଲୋକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ସାପକୁ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି। ଆପଣ ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ତର ଦେଖି ମଧ୍ୟ ସନ୍ଧାନ କରିପାରିବେ |

ଯଦିଓ ଆମେ ଜାଣୁ ଯେ ଏହି କାମଟି ଏକ ନଡ଼ା ଗଦା ଭିତରେ ଛୁଞ୍ଚି ଖୋଜିବା ପରି ଦେଖାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପ୍ରକୃତ ମଜା ମଧ୍ୟ ଆଣିଥାଏ | ଯଦି ଆପଣ ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜିତନ୍ତି, ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଏକ ସାପ ଜଙ୍ଗଲରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଲୁଚି ରହିଥାଏ, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ, ଅର୍ଥାତ୍ ଏହି ପ୍ରକାର ଖେଳ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ |

ଏଠାରେ ସାପ – ଏଠାରେ ଦେଖ, ତୁମେ, ଏହି ସାପ ଏଠାରେ ଲୁଚି ବସିଥିଲା ​​| ସାପ ଏହିପରି ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ, ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ବିଷାକ୍ତ ପ୍ରାଣୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ଲୁଚାଇବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ସେମାନେ ନିଜ ଆଖପାଖରେ ନିଜକୁ ଅନୁକରଣ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ଅନେକ ସାପ ଶିକାର ଏହି ଜୀବକୁ ଦେଖିପାରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜେ ଏହାର ଶିକାର ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *