ଯେଉଁ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ବଲିଉଡ୍ ର ସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସେ Sunita ଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବାପରେ ବନାଇ ନେଇଥିଲେ ଅର୍ଦ୍ଧାଙ୍ଗିନୀ

କମେଡି କିଙ୍ଗ୍ ଏକ ଭଲ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଓ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଆଜି କିଏ ବା ନଜାଣେ, ସେମିତି ସେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରୁ ଦୁରରେ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଆଜି ବି ଲକ୍ଷାଧିକ ଅଛି, ଦେଶ ପାଇଁ ଗୋବିନ୍ଦା ଜଣେ ଲିଜେଣ୍ଟ ଆକ୍ଟର, ସେମିତି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁନିତା ପାଇଁ ସେ ଏକ ଲଭିଙ୍ଗ୍ ହଜବ୍ୟାଣ୍ତ ଅଟନ୍ତି, ସୁନିତା ଓ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମ୍ୟାରେଡ୍ ଲାଇଫ୍ ବହୁତ ଉତଥାନ ପତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ଜଣେ ଅନ୍ୟଙ୍କ ସାଥି କେବେ ଛାଡିନଥିଲେ, ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ନାଁ ବହୁତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଡିବାର ନେଇକରି ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଆସିଥିବା ଫାଟର ଖବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ସବୁବେଳେ ନିଜ ରିଲେସନସିପ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ଉପରେ ରଖିଛନ୍ତି

ଏହି ଦୁହେଁଙ୍କ ଲଭ ମ୍ୟାରେଜ୍ ହୋଇଥିଲା, ଦୁହେଁ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତରେ ଉଭୟ ଭଲପାଇବସିଥିଲେ । ସୁନିତାଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀଙ୍କ ବାହାଘର ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମାମୁଁ ଆନନ୍ଦ ସିଂଙ୍କୁ ହୋଇଥିଲା, ନିଜ ଷ୍ଟ୍ରଗଲ୍ ଦିନରେ ଗୋବିନ୍ଦା ନିଜ ମାମୁଁଙ୍କ ସହ ତିନି ବର୍ଷ ରହିଥିଲେ, ସୁନିତା ସେହି ସମୟରେ ନିଜ ଭଉଣୀ ଓ ଭିଣେଇଙ୍କ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସୁଥିଲେ, ସୁନିତା ଓ ଗୋବିନ୍ଦା ବହୁତ ୟଙ୍ଗ୍ ଥିଲେ, ସେ ସବୁବେଳେ ପାଗଳଙ୍କ ପରି ଲଢୁଥିଲେ, ଦୁହେଁ ଝଗଡାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍ ପର୍ସନାଲଟିଜ୍ ଥିଲା, ଯେଉଁଠି ଗୋବିନ୍ଦା ଏକ ବିନମ୍ର ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ

ଯାହାଙ୍କୁ ସବୁ କିଛି ଦେଶୀ ପସନ୍ଦ ଥିଲା ,ସୁନିତାଙ୍କୁ ସେ ଅନଫ୍ରେଣ୍ତଲି ଥିଲେ ।ଦୁହେଁ ଡ୍ୟାନ୍ସିଙ୍ଗ୍ ଶଉକ ଜଣେ ଦୁହେଁଙ୍କୁ ପାଖକୁ ଆଣିଲା, ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମାମୁଂମ୍ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଥିଲେ, ଯାହାର ସୁନିତାଙ୍କ ନାଁ ରେ ଜବାବ୍ ଦେଉଥିଲେ, କାରଣ ଗୋବିନ୍ଦା ଏକ ଛୋଟ ଜାଗା ବିରାରର ଥିଲେ,  ଓ ସୁନିତା ହାଇ ସୋସାଇଟିରୁ ଥିଲେ, ପରିଶେଷରେ ବହୁତ ଝଗଡାର ପରେ ଦୁହେଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ହେଲା, ସୁନିତାଙ୍କ ମୁତାବିକ ଗୋବିନ୍ଦା ବହୁତ ଇମୋସନାଲ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି, ଓ ଏହି ଜିନିଷ ଦୁହେଁଙ୍କୁ ବଦଳାଇଦେଲା

ସୁନିତା ଯେବେ ୧୮ ବର୍ଷର ଥିଲେ , ତେବେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଲୁଚିକରି ବାହାହୋଇଯାଇଥିଲେ, ଏହି ବାହାଘର ଖବର ଦୁନିଆଁକୁ ତେବେ ଲାଗିଥିଲା ଯେବେ ୧ ବର୍ଷ ପରେ ସୁନିତା ନିଜ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ, ତେବେ ଗୋବିନ୍ଦା ୨୩ ବର୍ଷର ଥିଲେ, ଓ ତାଙ୍କ ବଲିଉଡ୍ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିଲା, ଏହି ଦୁହେଁ ୩୬ ବର୍ଷରୁ ଜଣେ ଅନ୍ୟଙ୍କ ସହ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଆଜି ବି ନୁଆ ଯୋଡି ପରି ଅଛି ।

ଗୋବିନ୍ଦା ସବୁବେଳେ ଏହି କଥାକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ କରିଛନ୍ତି କି ସେ ସୁନିତାଙ୍କୁ ଲୁଚିକରି ବାହାହୋଇଥିଲେ, କାରଣ ତାଙ୍କ ବଲିଉଡ୍ କ୍ୟାରିୟର୍ ବହୁତ ଖରାପ୍ ଚାଳୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ବିବାହର ୨୫ ତମ ବାର୍ଷିକି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁନିତାର୍ ସହ ସାତ ଫେରା ନେଲେ କାରଣ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମା ନିଜ ଛୁଆର ସାତ ଫେରା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଏହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋବିନ୍ଦା ବିବାହର ସବୁ ରିତିନିତି ନିଭାଇଥିଲେ, ଓ ନିଜ ମାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୁରା କଲେ ।

ହିରୋ ନଂ୧ , ହସିନା ମାନ୍ ଜାୟେଗି, ଦିୱାନା ମସ୍ତାନା, କୁଲି ନମ୍ବର ୧, ସାଜନ୍ ଚଲେ ସଶୁରାଲ୍, ହଦ୍ କରଦି ଆପନେ, ଶୋଲା ଓର୍ ସବନମ୍, ଗୋବିନ୍ଦା ୯୦ ଦଶକରେ ହିଟ୍ ଅଭିନେତା ଥିଲେ, ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଗୋବିନ୍ଦା ପ୍ରାୟ ୧୬୫ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ୧୧ ଥର ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର୍ ଆୱାର୍ଡ ପାଇଁ ନୋମିନେଟ୍ କରାଯାଇଛି, ଗୋବିନ୍ଦା ବେଷ୍ଟ କମେଡିଆନ୍ ର ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର୍ ଆର୍ୱାର୍ଡ ଜିତିଥିଲେ, ଓ ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଚାରିଥର ସେ ସିନେ ଆୱାର୍ଡ ବି ଜିତିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *