୬ Oct ୨୦୧୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ରାଶି କୁ ଆଜି ରହିଛି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ଯୋଗ

ମେଷ : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚର ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ରୋଜଗାରରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣ କୌଣସି ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ :ଆଜି ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ଅପାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ସମାଜରେ ତୁମର ଆଚରଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ମୁଦ୍ରା ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ପରିବାରର ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଅଧିକ ଦାୟିତ୍। ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ କିଛି ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦିଆଯାଇପାରେ | ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସ୍ଥିର ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ, ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ମଧୁରତା ରହିବ | ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାମ ଭଲ ହେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ମିଳିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମନ୍ଦିର-ଦେବଲୟ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି ବିପଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *