10 ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ Sunday,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି ୪ଟି ରାଶିକୁ ବଡ ଖୁସି ର ଦିନ ହେବ

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଧର୍ମ ଏବଂ କରିସ୍ମାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତିର ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ଚିନ୍ତା ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୂର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଟିକିଏ କଷ୍ଟକର ହେବ | ଜଣେ ଋଣ କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ, ନଚେତ୍ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେଇପାରେ |ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିଲେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ଉଭୟ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧିରୁ କୌଣସି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମକୁ ଏକ ବଜେଟ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହା ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ କରିପାରିବ | ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଟଙ୍କା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ ଘର କାମରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମର ମୃଦୁ ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *