11 ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି ୩ଟି ରାଶି ରହିବେ Lucky

ମେଷ : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଗୁରୁମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ସଙ୍କେତ ପାଇଛ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ଜମି, ନିର୍ମାଣ ଇତ୍ୟାଦି ଯେକୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଏହା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ, ଯାହା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍, କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ସକାଳୁ ଉତ୍ସାହରେ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକିଏ ନିରାଶାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ନିରାଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଶାସନରେ ଶାସକ ଦଳ ସହିତ ମିଳିତତାର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଆୟର ଉତ୍ସ ବଢିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ସୁଖର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ଟେଲିକମ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହିପରି କିଛି ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ନିରାଶ ହେବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ପ୍ରେମ ବିବାହର ଗଣ୍ଠି ବାନ୍ଧି ପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଯାନ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟର ସମୟ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଶାଶୁଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରୁଥିବାବେଳେ ବହୁତ ସତର୍କତାର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *