Puja Bhatt ଙ୍କ ଲାଇଫ୍ ରହିଥିଲା ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକର, କେବେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ ତ କେବେ ବାପାଙ୍କ ସହ ଆଫେୟାର ରହିଥିବାର ଥିଲା ଚର୍ଚ୍ଚା

ବଲିଉଡ୍ ରେ ଯେତେ ବଡ ଦିଗଜ୍ଜ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ସେତେ ବଡ ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ରେ ରହସ୍ୟ ଅଛି, ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିର କଳାକାର ଆସିବା ଦିନରୁ କେଉଁ ନା କେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ନାଁ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଆସିଯାଇଥାଏ । ସେମିତି ଆଜିର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଊଛୁ ତାଙ୍କ ପୁରା ଜୀବନରେ ବିବାଦରେ ଭରି ରହିଛି, ହଁ ଆଜ୍ଞା, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଝିଅ ପୁଜା ଭଟ୍ଟ ଅଟନ୍ତି । ପୁଜା ଭଟ୍ଟ କେବଳ ୧୭ ବର୍ଷର ବୟସରେ ବଲିଉଡ୍ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିନେଇଛନ୍ତି, ଏବେ ସେ ଫିଲ୍ମରେ କମ ନଜର ଆସନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା- ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ ଅଛନ୍ତି ।

ପୁଜା ଭଟ୍ଟ ଏତେ ଫିଲ୍ମରେ ବି କାମ କରିନଥିବେ ଯେତେ ତାଙ୍କ ବିବାଦରେ ସଂମ୍ପର୍କ ଅଛି, ଆମର ଭାରତ ଦେଶରେ ଯେଉଁଠି ଗୋଟେ ପଟେ ବାପା ଓ ଝିଅର ସଂମ୍ପର୍କ ବହୁତ ପବିତ୍ର ଅଛି, ସେମିତି ପୁଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଏକମାତ୍ର ଏମିତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ତାଙ୍କ ବାପା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ଲିପ୍ ଟୁ ଲି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଅସଲରେ ଏକ ମ୍ୟାଗାଜିନ୍ ପାଇଁ କଭର ଫଟୋ ସୁଟ୍ ପାଇଁ ଫଟୋ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ କେତେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା, ଏହି ଫଟୋରେ ଭାରତରେ ବହୁତ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାଦରେ ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା, ସ୍ଥିତି ଏତେ ବିଗିଡିଯାଇଥିଲା କି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏହା ବି କହିଥିଲେ କି ଯଦି ପୁଜା ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ହୋଇନଥାନ୍ତେ ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହକରିନେଇଥାନ୍ତେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ପୁଜା ଭଟ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ଡ୍ୟାଡି ଜରିଆରେ ୧୯୮୯ ରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ, ସେ ତାଙ୍କ ଅସଲି ପରିଚୟ ୧୯୯୧ ରେ ଫିଲ୍ମ ଦିଲ୍ ହୈ କି ମାନତା ନହିଁ, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କୁ ରାତାରାତି ଏକ ଷ୍ଟାର୍ ବନାଇଥିଲା, ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଓ ତାଙ୍କ ଡାଇଲଗ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ କୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା, ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବେଷ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର୍ ଆୱାର୍ଡ ସହ କରାଯାଇଥିଲା, ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ଜୁନୁନ୍, ତାପରେ ଫିର୍ ତେରି କାହାନି ୟାଦ୍ ଆଇ, ଅଙ୍ଗରକ୍ଷକ, ଚାହତ, ଓ ନାରାଜ୍ ପରି ଅନ୍ୟ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ ।

ପୁଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଆଫେୟାର୍ କଥା କହିଲେ ତାଙ୍କ ବଲିଉଡ୍ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ଯୋଡା ଯାଇଛି, କହିଦେବୁ କି ରଣବୀର ଶୌରିଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ଲମ୍ବା ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ, ଯାହାପରେ ତାଙ୍କର ଏହା ପ୍ରେମରେ ବଦଳିଯାଇଥିଲା, ସେମିତି ବ୍ରେକ୍ ଅଫ୍ ଯେବେ ହେଲା ତେବେ ପୁଜାଭଟ୍ଟ ଏହାର ଦାୟି ରଣବୀରଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ ଦିଆଗଲା, ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ ପୁଜା ଭଟ୍ଟ କହିଲେ କି ରଣବୀର ଶୌରୀ କେବେ ବାକି କପଲଙ୍କ ପରି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ପରି ବୁଝାଉନଥିଲେ ବରଂ ଚୁପ୍ ରହିଯାଉଥିଲେ, ଓ ଯେବେ କି ପୁଜାଭଟ୍ଟ ବହୁତ ହିଂସକ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ରଣବୀର ଶୌରୀ ଙ୍କୁ ବ୍ରେକ୍ ଅଫ୍ ପରେ ପୁଜା ଭଟ୍ଟ ଙ୍କ ନାଁ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଓନର୍ ଓ ବିଜନେସ୍ ମ୍ୟାନ୍ ମନିଷ୍ ମଖିଜାଙ୍କୁ ଯୋଡାଯାଇଥିଲା, ଦୁହେଁ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଡେଟିଙ୍ଗ୍ ପରେ ୨୦୦୩ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ୧୧ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା ପରେ ସେ ନିଜ ଜୀବନ ହାରିବସିଲେ, ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ପରେ ପୁଜା ଭଟ୍ଟ ବହୁତଥର କେଉଁ ନା କେଉଁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ କୁହାଯାଇଥିଲା, ଏହାପରେ ମ୍ୟାଗାଜିନ୍ କଭର ପାଇଁ ୯୦ ଦଶକରେ ପୁଜା ଭଟ୍ଟ ନିଜ ବୋଲଡ୍ ଫଟୋସୁଟ୍ କୁ ନେଇକରି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଯାଇଥିଲେ, ସେମିତି ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ପୁଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ବାପା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଜୀବନ କିଛି ଏମିତି ହୋଇଥିଲା ଦୁହେଁ ବାପ ଝିଅଙ୍କ ଜୀବନ ବିବାଦ ଘରେ ରହିଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *