10 ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ପ୍ରତି ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ କାମ କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ହାତ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହୁଏତ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବାକୁ ପଡିବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ଦେଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ, ଆପଣ ପ୍ରଚାରର ସାହାଯ୍ୟ ନେବା ଉଚିତ୍ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍। ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କର ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍, ଆପଣ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଖୁସି ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅନେକ ଦିନ ଧରି କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି, ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସାବଧାନତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି ତେବେ ଏହା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ, ଭଲ ବିକଳ୍ପ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଥିବାବେଳେ ବସ୍ ର ଭଲ ପୁସ୍ତକ ତାଲିକାରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଦିନ ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ଦେଖାଯାଏ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଧୀର ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିରାଶ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅବନତି ଘଟାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | କ୍ୟାରିୟର ବୃତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଅପ୍-ଡାଉନ୍ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାହାକୁ ରୁଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମର ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ, ଏହା ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ହେବା ଜରୁରୀ ଅଟେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *