25 ନଭେମ୍ବର 2021 ମାଣବସା (Manabasa) ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଆଜି ରହିବେ ଖୁସି

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ଭରିଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ଘରୋଇ ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ମାଧ୍ୟମରେ ରୋଜଗାର ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ହେବ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅଦାଲତର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟର ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସମୟ, ଏଥର ବିସ୍ତାର ବିପୁଳ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପୂଜାରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜିବାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରିବେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କମ୍ ପ୍ରୟାସରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ସେହି ଯୁବକମାନେ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ବହୁତ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ଲୋଭ କ୍ଷତି କରିପାରେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମନ୍ୱୟ ରହିବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଯଦି ଘର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଆଇନଗତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି, ତେବେ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମୟ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିରତା ରହିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଲ୍ୟାଣ୍ଡ-ହାଉସ୍ କାଗଜରେ ସାଇନ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | କିଛି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ, ଶିକ୍ଷକମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବାରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଇତ୍ୟାଦି ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ମନେହୁଏ | ଏକ ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ହଠାତ୍ ସ୍ମରଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ବସ୍ତୁବାଦୀ ଭୋଗ ପଛରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିବାରୁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *