28 ଜୁଲାଇର ରାଶିଫଳ,କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଆଜି ଏହି ୩ଟି ରାଶିବାଲାଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର, ଭାଗ୍ୟ ରହିବ ମେହେରବାନ୍

୧) ମେଷ ରାଶି-ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ପୁର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଠିକ୍ ରହିବ , ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି । ବେପାରରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ । କାରୋବାରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ପଇସା ଉଧାର ଦେଇଛନ୍ତି , ତେବେ ତାହା ଫେରିପାରିବେ । ଘର ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ମା ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ଘରେ ବଡ୍ ବୟସ୍କଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଈଦାଦାୟକ ହୋଇପାରେ, ଆପଣ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟକୁ ଆର୍ଥିକ ରୁପରେ ମଜବୁତ୍ ବନାଇବାରେ ସଫଳ ରହିବେ । ଦୁର ସଂଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଘରେ ମାହୋଲ୍ ଖୁସିମୟ ରହିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

୨)ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ । ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ ।

୩)ମିଥୁନ ରାଶି-ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୂଜାପାଠ ପାଇଁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଅଫିସରେ ଭଲ କାମ କରିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପାଇପାରିବ । ଆଜି କ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଶୀଘ୍ର ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ।

୪)କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ଫେରାଇ ଆଣିବ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଖାଦ୍ୟପାନୀୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ ।

୫)ସିଂହ ରାଶି-ଆଜି, ସିଂହରାଶି ଚିହ୍ନ ଲୋକେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ଅନୁଭବ କରିବ । କୌଣସି ପୁରୁଣାକଥା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବିଚଳିତ କରିପାରେ । ବେକାର ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ । ହଠାତ୍ ଦାୟିତ୍ୱ ଭାର ଆସିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ।

୬)କନ୍ୟା ରାଶି-କନ୍ୟା ରାଶିର ଜାତକରେମନୋବଳ ଓ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ । ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ ।

୭)ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ଆପଣ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ । କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତତା କର ନାହିଁ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିବା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରେ । ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ମିଳିବ । ତୁମ ଏବଂ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

୮)ବିଛା ରାଶି- ବିଛା  ରାଶିର ଲୋକମାନେ ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦଣ୍ଡର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାଠ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବାକୁ ପଡିବ । ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ।

୯)ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ । ଯେକ କୌଣସି ବିଗଡୀଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ସେଥିରୁ ସୁଖ ମିଳିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶ୍ରମିକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ । ଆୟ ଭଲ ହେବ । ଘରୋଇ ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

୧୦)ମକର ରାଶି-ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଅସୁବିଧାଜନକ ହେବ । କିଛି ଲୋକ ତୁମକୁ ପରିହାସ କରିପାରନ୍ତି । ତୁମେ ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛ । ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ । ତୁମ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ । ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଯେ କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମ ମନକୁ ଖୁସି ଆଣିଦେବ ।

୧୧)କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ର ଦିନ ଉର୍ଜାରେ ଭରପୁର୍ ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାକୁ ଉନ୍ନତ କରିବା କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଆଣିପାରେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ  । ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସଫଳ ହେବ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ । ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ପକ୍କା ରହିପାରେ ।

୧୨)ମୀନ ରାଶି- ଆଜି ମୀନରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତାପୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କାପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଅନାବଶ୍ୟକ ମାନସିକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *