Disclaimer

ଓଡ଼ିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ରେ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ସୂଚନା କେବଳ ରେଫରେନ୍ସ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ | ସରକାରୀ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦୟାକରି ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସଂସ୍ଥା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ସୂଚନା, ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେତୁ, ଆଇନ, ମାନବ ତ୍ରୁଟି ଏବଂ / କିମ୍ବା ସିଷ୍ଟମ୍ ବିଫଳତା ହେତୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆଉ ସଠିକ୍ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ସଠିକତା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ |ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୌଣସି ଏହାକୁ ଅନୁକରଣ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କିମ୍ବା / କିମ୍ବା ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ମିଳୁଥିବା ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାର କରି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ପ୍ରକୃତ ସଂଗଠନର ଅନ୍ୟ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନନେଇ |ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଓଡ଼ିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ରେ କୌଣସି ଦାୟିତ୍ ଗ୍ରହଣ କରେ ନାହିଁ |

ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟବହାର ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ | ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ଥିବା ତଥ୍ୟ ଏବଂ / କିମ୍ବା ଥିବା ସୂଚନା ଅନ୍ୟ ଉତ୍ସା ଓ ଆଧାରରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ଓଡ଼ିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଉପସ୍ଥାପନା, ୱାରେଣ୍ଟି କିମ୍ବାକୌଣସି ପ୍ରକାରର ସର୍ତ୍ତ ସୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ, ଏକ୍ସପ୍ରେସ ହେଉ କିମ୍ବା ସୂଚିତ ଏବଂ ଉପରୋକ୍ତ ସାଧାରଣତାକୁ ସୀମିତ ନକରି ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରେ: ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିମ୍ବା ସୂଚିତ ଉପସ୍ଥାପନା, ୱାରେଣ୍ଟି କିମ୍ବା ଟାଇଟଲ୍ ସର୍ତ୍ତ, ଉଲ୍ଲଂଘନ, ବଣିକ ଦକ୍ଷତା, ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପାଇଁ ଫିଟନେସ୍, କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା, ସ୍ଥାୟୀତ୍ୱ, ଉପଲବ୍ଧତା, ସମୟାନୁବର୍ତ୍ତୀତା, ସଠିକତା କିମ୍ବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣତା ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଅନୁମୋଦିତ ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିମାଣରେ ଘୋଷିତ ହୋଇଛି | ଓଡ଼ିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ରେ ଆପଣଙ୍କ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କୌଣସି ପ୍ରକାରର କ୍ଷତି କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରକାରର ହାନି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ବ୍ୟବହାର ସଂପର୍କରେ ଦାୟୀ ରହିବ ନାହିଁ।