ବଲିଉଡ୍ ର ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର ହିରୋଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧନ୍ତି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ,ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ…

ବଲିଉଡ୍ ରେ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାକୁ ବହୁତ ଧୁମଧାମ୍ ରେ ପାଳିଥାନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା କହୁଛୁ ଯିଏ ବଲିଉଡ୍ ରେ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିସାବରେ ଜଣାଯାଆନ୍ତି , ହଁ ଆମେ କଥା ହେଉଛେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବିଷୟରେ , ଯିଏ କି ବଲିଉଡ୍ ରେ ଜଣେ ମାତ୍ର ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏବେ ବଲିଉଡ୍ ରେ ବୋଧେ କେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିବେ ଯିଏକି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ହାତରୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧୁଥିବେ , କିନ୍ତୁ ଆଜି ବି ସେ ଅଭିନେତା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ହାତରୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଥାନ୍ତି ।

 

ସେମିତିରେ କୌଣସି ସନ୍ଧେହ ନାହିଁ କି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଲକ୍ଷାଧିକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ନୁହେଁ ବରଂ କୋଟିଏ ଉପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି , ଓ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦିୱାନା ହୋଇଛନ୍ତି , ଏମିତିରେ ଯଦି ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାଁ ଆସେ ତେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଭାଇଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରଥମେ ଆସେ , ତେବେ ସେହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ପ୍ରକୃତରେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ସଂମ୍ପର୍କ ନିଆରା ହୋଇଥାଏ , ମାନେ ଆମେ ଯଦି ସିଧା ଶବ୍ଦରେ କହିବା ତେବେ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କକୁ କେବେ ଖାଲି ବୟାନ କରିପାରିବା ନାହିଁ , କହିଦେବୁ କି ରାକ୍ଷୀର ଉତ୍ସବରେ ଅଧିକାଂଶ ଭାରତର କୋଣ କୋଣରୁ ଏହାକୁ ମନା ହୋଇଥାଏ

 

ଏହି କଥା ଅଲଗା ଅଟେ କି କିଛି ଲୋକେ ଏହାକୁ ବଡ ଧୁମଧାମ୍ ରେ ମନାଇଥାନ୍ତି , ଓ କିଛି ଲୋକ ଶାନ୍ତିରେ ନିଜ ଭାଇକୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଥାନ୍ତି , ଯଦି ଆମେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ କଥା କହିବା ତେବେ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଙ୍କୁ ସେ ନିଜ ଭାଇ ବୋଲି ମାନିଛନ୍ତି , ଓ ତାଙ୍କୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଥାନ୍ତି , ହଁ ଆଜ୍ଞା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ହାତରୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଥାନ୍ତି , ସେମିତି କହିଦେବୁ କି ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ , ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଓ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଦୁହେଁ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି ।

 

ଏହା ଛଡା ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାନଥିବ କି ଆଶୁତୋଷ ଗୋବାରିକରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଯୋଦ୍ଧା ଅକବରରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଭାଇ ହୋଇଥିଲେ , ହଁ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ନିଖୁଣ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ , ତେବେ ଠାରୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଇ ବୋଲି ମାନନ୍ତି , ବୋଧେ ଏହି କାରଣରୁ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦିନ ସୋନୁ ସୁଦ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ହାତରୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଆସିଥାନ୍ତି ।

ମାନେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ପରି ଭାଇ ମିଳିଗଲା । ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ କହିବା କଥା କି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମନରେ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ଅଛି, ଓ ଇଜ୍ଜତ ବି କରିଥାନ୍ତି  ସେମିତି ବଲିଉଡ୍ ରେ ଏମିତି ପବିତ୍ର ହୋଇଥାଏ , ଯାହା କମ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.