୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଏହି ଝିଅ ଯଦି ବଲିଉଡ୍ ରେ ଆସିଗଲେ ତେବେ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖିକରି ଆପଣ ବଲିଉଡ ର ସବୁ ସୁନ୍ଦରୀ ହିରୋଇନ ଙ୍କୁ ଭୁଲିଯିବେ..ଦେଖି ନିୟନ୍ତୁ ଏବେ

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଲେ ଓ ଧଡାଧଡ ଲାଇକ୍ ପାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ , ଲୋକ ସେୟାର୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଓ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ , ଏହି ଦିନରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛନ୍ତି ସେ , ସେ ପ୍ରକୃତରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି , ଓ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବଲିଉଡ୍ ରେ ବହୁତ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବି ପଛରେ ପଡିଯିବେ , ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତା ମାମଲାରେ ବଲିଉଡ୍ ରେ ସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବି କଡା ଟକ୍କର ଦେଇପାରିବେ ।

 

ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ଝିଅଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ତାଙ୍କ ନାଁ ରିୟା ସାଇନ୍ ଅଟେ , ରିୟାଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧୯୯୫ ରେ ହୋଇଥିଲା,  ସେ ଭାରତର ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ମଡେଲର ଅଟନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ବୟସ ଏବେ ୨୩ ବର୍ଷ ଅଟେ , ରିଆ ମଡେଲ୍ ହେବା ପରେ ଫ୍ୟାସନ୍ ବ୍ଲଗର୍ ଅଟନ୍ତି , ରିୟା ସାଇନ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରୁହନ୍ତି , ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସେୟର୍ କରନ୍ତି , ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକା ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି ।

 

ରିୟା ସାଇନଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଜବର ଦସ୍ତ ଫ୍ୟାନ୍ ଫଲୋଇଙ୍ଗ୍ ଅଛି , ଏମିତିରେ ରିୟା ନିଜର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି , ଏବେ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ଏକ ସୁନ୍ଦର ମଡେଲର ପରି ଅଛି, ସେ ବଲିଉଡ୍ ରେ ଏକ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାର ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି , ରିୟା ଏବେ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ରଖୁଛନ୍ତି , ଓ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ୍ ରେ ପାଦ ଥାପିବାର ଆଶା ଅଛି ,ଏହି କଥା ଠିକ୍ ଯେ ମଡେଲିଙ୍ଗ୍ ସହ ସେ ବଲିଉଡ୍ ରେ ଆସି ନିଜ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ , ଓ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁତ ସମୟ ଅଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.