ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଭାରତୀ ସିଂ – ଏହି ଖବର ଉପରେ କମେଡିଆନ୍ ଭାରତୀ ସିଂ କହିଲେ କି – ମୋର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଖରେ ତ…

କମେଡିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀ ସିଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରେଗ୍ନେସି ଖବରକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଛନ୍ତି , ଭାରତୀ ସିଂଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅଚାନକ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା , ଯାହାର କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେଗ୍ନେସି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା ,  ଭାରତୀ ସିଂ ବିବାହ ୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା , ଭାରତୀ ସିଂ ଏହି ଦିନରେ ଖତରା ଖତରାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି , ସେଟ୍ ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା , ଯାହା ଉପରେ ଭାରତୀ ସିଂ ବହୁତ କଡା ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ । ସେ କହିଲେ କି ମୋତେ ସେଟ୍ ରେ ବାନ୍ତି ହେଉଥିଲା , କିନ୍ତୁ ଏହାର ମତଲବ ନୁହେଁ କି ମୁଁ ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ତାଙ୍କର କହିବା କଥା କି ମୋତେ ଲୋକେ ପଡିଯିବାର ଦେଖିଥିଲେ , ଭାରତୀଙ୍କ ପ୍ରେଗ୍ନେସି ଉପରେ ଏକ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି , ଭାରତୀ ସିଂ ଏହା ବି କହିଥିଲେ କି ସେ ଏକ ଶିଶୁ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ।

 

ଭାରତୀ ସିଂ କହିଲେ କି ମୁଁ ମୋଟି ଅଟେ , ଓ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖାଯାଉଛି , ଓ କହିଲେ କି ହର୍ଷଙ୍କ ପାଖରେ ଟାଇମ୍ ବି ମିଳୁନାହିଁ , ସେ କହିଲେ କି ରାତିର ୧ ଟା ବେଳେ ସେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି , ଯାହାପରେ ଆମେ ବେବିର ପ୍ଲାନ୍ କରିବାକୁ ଭାବିପାରିବୁ , ସେ କହିଲେ କି ଏବେ ଆମେ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛୁ , ଏବେ ଆମକୁ ଛୁଆ ଦରକାର ନାହିଁ , ସେ କହିଲେ କି ହର୍ଷଙ୍କୁ ଝିଅମାନେ କହନ୍ତି କି କାମ କର ସେ କଥା ଭାବିବାକୁ ସମୟ ମିଳୁନାହିଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ।

 

ସେ ଆଗକୁ କହିଲେ କି ଆମେ କାମ ଉପରେ ଫୋକସ୍ କରୁଛୁ , ୨୦୧୯ ରେ ଶେଷ ସମୟରେ ଆମେ ବେବିର ପ୍ଲାନ୍ କରିବୁ , ସେ କହିଲେ କି ଆମେ ଫ୍ୟାମିଲି ଲେବୁଲ୍ ବଢାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ , ଭାରତୀ ସିଂ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି କମେଡିଆନ୍ ଅଟନ୍ତି , ସେ ନିଜ କାମ ଦ୍ୱାରା ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିପାରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.