ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ରୋଷେଇ କରନ୍ତି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ, ରୋଷେଇ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏହି କାମ କରୁଥିଲେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ..

ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପୃଥିବୀର ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ କଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋଚକ ହୋଇଥାଏ ଏହି କଥାରେ ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଓ ତାଙ୍କର ପୁଝାରୀ ଏଇ କେତେଦିନ ହେବ ଚର୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ରୋଷେୟାଙ୍କ ନାମ ଆନ୍ଦ୍ରେ ରସ୍ କିନ୍ତୁ ସେ ରୋଷେୟା କମ ଓ ବକ୍ସିଙ୍ଗ ରିଙ୍ଗ ର ରେସଲର ବେଶୀ ଲାଗନ୍ତି । ସେ ଛଅ ଫୁଟରୁ ଅଧିକ ଲମ୍ବା ଏବଂ ସାମାନ୍ୟ ଆକାର ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ଚାରିଗୁଣା ବଡ ଶରୀରବାଲା ବଡ ମାଂସପେଶୀଯୁକ୍ତ ଛୁରି ଧରି ପାରିବ କାଟିବା ଦେଖାଯାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହ୍ଵାଇଟହାଉସ ର ରୋଷେୟା ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଓ ତାଙ୍କର କର୍ମଚାରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସ୍ଵାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ତିଆରି କରନ୍ତି ।

 

ଆନ୍ଦ୍ରେ ରସ୍ କୌଣସି ହୋଟେଲ କିମ୍ବା ଫାଇବଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ ର ରୋଷେୟା ନୁହଁନ୍ତି ମାତ୍ର ସେ ଆମେରିକା ସୈନ୍ୟବିଭାଗରେ ମାଷ୍ଟର ଶେଫ ଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସେନାର ଜବାନ ମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ସ୍ଵାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଖୁସିରେ ଥିଲେ ଓ ତାପରେ ସେ ହ୍ଵାଇଟହାଉସ କୁ ଆସିଲେ । ତାଙ୍କର ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ସବୁଠୁ ଅଧିକ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ସେତେବେଳେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଯେବେ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ଫ ଇଫତାର ପାର୍ଟି ରଖିଥିଲେ ଓ ସେ ପ୍ରାୟ 40 ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଖାଦ୍ୟ ବନେଇବାର ଥିଲେ ଓ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଛୁରି ଧରି ରୋଷେଇ କରିବା ଦୃଷ୍ଟିଗୋଚର ହୋଇଥିଲେ । ଆନ୍ଦ୍ରେ ରସ୍ ନିଜର ଶରୀର ସହ ନିଜର ଖୋଲା ମିଜାଜକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚର୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ସେ ଜିମରେ ବ୍ୟାୟମ କରିବା ସହ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି ।

 

କେବେକେବେ ସେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ପିଠିରେ ବସେଇ ପୁସଅପ କରନ୍ତି, ଥରେ ସେ ଏକ ବାର ରେ ଏକାଥରକେ 2222 ପୁଶଅପ କରିଥିଲେ ଓ ତାହା ଦେଖିକାରୀ ସାରା ଦୁନିଆର ଆଖି ତାଙ୍କ ଉପରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହିଭଳି ଚର୍ଚା ଚାଲିଛି ଓ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଚାଲିବ ଯେହେତୁ ସେ ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କର ରୋଷେୟା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.