ରାତିର ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏହି ଜିନିଷ ଦେଖିନେଲେ ଜାଣିନେବେ କି ଲାଗିଛି ଲଟେରି , ସାପ ଦେଖିଲେ ହୋଇଯିବେ କୋଟିପତି ?

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିଦେବ , ଓ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ବହୁତ ଧନ ଆସିପାରେ , ଜୀବନରେ ଏମିତି ବହୁତ ଘଟଣା ହୋଇଥାଏ , ଯାହା ଶୁଭ ଅଶୁଭ କହିଥାଏ , ଏମିତି ସଙ୍କେତ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ କି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ କଣ ହୋଇପାରେ , ଏହା ଭବିଷ୍ୟ ଜ୍ଞାନ କରିଥାଏ , ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର କବାଟ ଖୋଲିଯିବ ।

 

ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖିଦେଲେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର କବାଟ ଖୋଲିଯିବ , ଯାହାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିଯିବ , ଯେବେକି ପଇସାର ଭଣ୍ତାର ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ , ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଏପରି ହୋଇଯିବ , ଯାହା ସରକାରୀ ଚାକିରି ଅବସର ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।

ଯଦି ଆପଣ ବର କନ୍ୟା ଯୋଡା ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖିନେଲେ ତ ଏହା ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ହୋଇଥାଏ , ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବାର ଆଶା ରହୁଛି  ।

 

ରାସ୍ତାରେ କେଉଁ କ୍ଷୀର ବାଲା ଦେଖିନେଲେ ତ ତେବେ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ମାନିଥାଉ , ଏହା ଦ୍ୱାରା ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ମିଲିଥାଏ , ପୁଜାର ଥାଳି ନେଇକରି କିଏ ମନ୍ଦିର ଯାଉଛି , ତେବେ ତାହା ଦେଖିବା ବଡ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ ।

ସକାଳୁ ଉଠିବା ପରେ ନଡିଆକୁ ଦେଖିଲେ ଦିନ ଭଲ କଟିଥାଏ , କହିଦେବୁ କି ଏହି ପରି ସକାଲୁ କୋଇଲି ଆବାଜ୍ ଶୁଣିଲେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.