ଶୋକ ଖବର – ଏବେ ଏବେ ଏହି ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଛାୟା – କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ନୟାନ୍ତ ହେଲେ ଅନେକ ବଡ ବଡ କଳାକାର..

ଟଲିଉଡ୍ ରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ଡାଇରେକ୍ଟର ବିଜୟ ନିର୍ମଳା ୭୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ନିଧନ ହୋଇଯାଇଥିଲା , ୨୦ ଜାନୁୟାରୀ ୧୯୪୬ କୁ ଜନ୍ମ ନେଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ୪୪ ତେଲେଗୁ ଫିଲ୍ମରେ ନିର୍ଦ୍ଧେଶନା ଦେଇଥିଲେ,  ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକା ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିବା ୪୪ ଫିଲ୍ମରେ ଡାଇରେକ୍ଟର କରିଥିବା ନିଜ ସମୟରେ ଜଣା ଶୁଣା କଳାକାର ବିଜୟ ନିର୍ମଳା ହାଇଦ୍ରାବାଦର କଣ୍ଟିନେଣ୍ଟାଲ୍ ମେଡିକାଲ୍ ରେ ଅନ୍ତିମ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ , ୭୫ ବର୍ଷର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଛି ସମୟ ସେହି ମେଡିକାଲ୍ ରେ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ ।

 

ରିପୋର୍ଟର ମୁତାବିକ ବିଜୟା ନିର୍ମଳା ଅଧିକା ବୟସ ସକାଶେ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ,  କାର୍ଡିଆକ୍ ଆରେଷ୍ଟ ପରେ ସେ ମେଡିକାଲ୍ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ଯେଉଁଠି ତାଙ୍କର ନିଧନ ହୋଇଗଲା, ସୁତ୍ରର ମୁତାବିକ ତାଙ୍କର ପାର୍ଥିବ ଦେହ ନାନକରାମଗୁଡା ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଅଣାଯିବ , ବିଜୟା ନିର୍ମଳା ଫ୍ୟାମିଲି ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ କୃଷ୍ଣା ଓ ପୁଅ ନରେଶ ଅଛନ୍ତି , ଏହା ଛଡା ମହେଶ ବାବୁ ଓ ମଞ୍ଜୁଳା ଘଟ୍ଟାମନେନି ତାଙ୍କର ସାବତ ପୁଅ ଅଛନ୍ତି  ।

 

ବିଜୟା ନିର୍ମଳାଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ଟଲିଉଡ୍ ରେ ଶୋକର ଲହଡି ଖେଳୀଯାଈଛି , ତାଙ୍କର ନିଧନ ପରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଲଗାତାର ସେଲିବ୍ରେଟି ଓ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେଇଛନ୍ତି , ଅଭିନେତା ମଞ୍ଚୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ବିଜୟାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେଇଥିଲେ,  ସେ ଲେଖିଥିଲେ କି ଆପଣ ଆଇ ଆପଣଙ୍କ ଇତିହାସ କରିଛନ୍ତି , ଏବେ ଆପଣ ଚାଲିଗଲେ , ବିଜୟା ନିର୍ମଳାଙ୍କ ଲିଡିଙ୍ଗ୍ ରୋଲ୍ ତେଲେଗୁ ଫିଲ୍ମ ରଙ୍ଗୁଲା ରତ୍ନମ ଓ ଅଞ୍ଜଳୀ ଦେବୀ ଦେଖାଇଥିଲେ । ୧୯୬୭ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତେଲେଗୁ ଫିଲ୍ମ ସାକ୍ଷୀ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ସେଟ୍ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ଅଭିନେତା ଓ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ କୃଷ୍ଣାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ଯାହାଙ୍କ ସହ ବିଜୟା ପ୍ରାୟ ୪୭ ଟି ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ , ଓ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ବି କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.