ନୀତା ଆମ୍ବାନୀ ଯେଉଁ ପାଣି ପିଆନ୍ତି ସେହି ବୋତଲର ମୂଲ୍ୟ ୩୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ଜାଣନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଖାସ କଣ ଅଛି…

ଆଜି ଆମେ ରିଲାଏନ୍ସ କମ୍ପାନୀର ଚେୟାରମ୍ୟାନ ମୁକେଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ । ଏମିତି କେହି ନଥିବେ ଯିଏ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିନଥିବେ । ମୁକେଶ ଆମ୍ବାନୀ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଓ ପରିବାର ଉଭୟଙ୍କୁ ସମୟ ଦେଇଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ନୀତା ଆମ୍ବାନୀ ନିଜର ଦିନଚର୍ଜ୍ୟା ନିମନ୍ତେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥାନ୍ତି । କାରଣ ତାଙ୍କର କହିବା ଏହା ଯେ ସେ ନିଜକୁ ସ୍ଵସ୍ଥ ରଖିଲେ ତାଙ୍କର ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ସବୁବେଳ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବେ ।

ଯିଏ ବି ନୀତା ଆମ୍ବାନୀ ଙ୍କୁ ଜାଣିଛି ସେ ତାଙ୍କର ଦିନଚର୍ଜ୍ୟା ଦେଖି ବିସ୍ମିତ ହୋଇ ଯାଉଥିବ । ସେ ଜଣେ ପତ୍ନୀ ଓ ବ୍ୟବସାୟୀ ମହିଳା ଅଟନ୍ତି କାରଣ ସେ ଧୀରୁଭାଇ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ସଂସ୍ଥାର ସଂସ୍ଥାପକ ଅଟନ୍ତି । ନୀତା ଆମ୍ବାନୀ ନିଜର ପୁରା ଦିନଚର୍ଜ୍ୟା ରେ ଯାହା ଉପଯୋଗ କରନ୍ତି ତାର ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷ କିମ୍ବା କୋଟିରେ ହୋଇଥାଏ । ନୀତା ଆମ୍ବାନୀ ଯେଉଁ କପଡା କିମ୍ବା ଜୋତା ପିନଧନତି ତାର ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷାଧିକ ହୋଇଥାଏ ।

 

ଆପଣ କଣ ଶୁଣିଛନ୍ତି କି ନୀତା ଆମ୍ବାନୀ ନିଜର ଦୈନିକ ଜୀବନରେ କେତେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ? ଏହି ଖର୍ଚ୍ଚ ଏତେ ଅଧିକ ଯେ ସେ ଯେଉଁ ଚା ପିଅନ୍ତି ତାର ମୂଲ୍ୟ ୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହୋଇଥାଏ । ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ପ୍ରାୟ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷର ଆୟ ହୋଇଥାଏ । ନୀତା ଆମ୍ବାନୀ ଦିନସାରା ଯେତିକି ପାଣି ପିଅନ୍ତି, ଏହା ଖୁବ କମ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବାକୁ ନୀତା ଆମ୍ବାନୀ ଦୈନିକ କେତେ ପାଣି ପିଅନ୍ତି ।

 

ନୀତା ଆମ୍ବାନୀ ପିଉଥିବା ୭୫୦ମିଲିଗ୍ରାମର ଗୋଟିଏ ବୋତଲ ର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୪୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ । ଏହି ବୋତଲ ଏପରି ଯାହାକୁ ସାରା ଦୁନିଆରେ ଖୁବ କମ ଲୋକ ପିଅନ୍ତି । ଏହି ପାଣିର ନାମ ଡି କ୍ରିଷ୍ଟିଆ ଟ୍ରାଇବ୍ସ ମାଧରୁ ଗୋଟିଏ । ଏହା ଗୋଟିଏ ବିଦେଶୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅଟେ । ଏହି କମ୍ପାନୀର ୭୫୦ମିଲିଗ୍ରାମ ବୋତଲର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୬୦୦୦୦ଡଲାର ହୋଇଥାଏ ।ଏହା ଭାରତୀୟ ମୁଦ୍ରାରେ ପ୍ରାୟ ୩୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ।

ଏହି ବୋତଲର ଏକ ବିଶେଷତ୍ଵଏହା ଯେ ଏହା ଶୁଦ୍ଧ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ମିତ । ଏହା ଅତିରିକ୍ତ ଏହି ବୋତଲ ଅନ୍ୟ ରତ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଥାଏ । ଆଉ ଗୋଟିଏ ଚମଡାର ବ୍ୟାଗ ଓ ଏହି ପାଣିରେ ୫ଗ୍ରାମ ର ସୁନା ମିଶା ଯାଇଥାଏ ।

ବହୁତ ଲୋକଙ୍କୁ ପିଇବା ପାଇଁ ଶୁଦ୍ଧ ପାଣି ମିଳେନାହିଁ। ଓ କିଛି ଲୋକ ପାଣି ବୋତଲ ପାଇଁ ୩୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.