April 20, 2024

Odia Express

News For Public

ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏପରି ଦିଶନ୍ତି ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଚାକରାଣୀ, ବଡ ବଡ ହିରୋଇନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଆଗେ ଫିକା ପଡିଯିବେ..

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ମୁଖ୍ୟ କଳାକାରମାନଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖନ୍ତି ଓ ସେମାନଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ବହୁତ ଏପରି ଚରିତ୍ର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆମେ ଜାଣି ପାରୁ ନାହୁଁ । ଏହି ଛୋଟ ଚରିତ୍ରକୁ ଏହି କଳାକାର ମାନେ ଏପରି ଦମଦାର କରି ତୋଳନ୍ତି ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ମନେ ରଖୁ । କିଛି ଏଭଳି ଘଟିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କବୀର ସିଂହକୁ ନେଇ , ଏଥିରେ ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କ ଚାକରାଣୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରକୃତରେ ଅଲଗା ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ।ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ପଛେ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ଚାକରାଣୀ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସେ ଏଭଳି ଦେଖାଯାନ୍ତି ।

 

ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏଭଳି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ଶାହିଦ କପୁରଙ୍କର ଫିଲ୍ମି ଚାକରାଣୀ  – ଶାହିଦ କପୁର ଓ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଅଭିନୀତ ‘କବୀର ସିଂହ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବକ୍ସଅଫିସରେ ଧମାଲ କରିଛି । ଫିଲ୍ମ ର ଗୋଟିଏ ଦୃଶ୍ୟରେ ଶାହିଦ କପୁର ନିଜ ଚାକରଣୀକୁ ଦଉଡେଇ ନେଉଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛି । ଏହି ଦୃଶ୍ୟରେ ଚାକରାଣୀ ହାତରୁ ଗୋଟିଏ କାଚ ଗ୍ଳାସ ଭାଙ୍ଗି ଯାଉଛି ଓ ଶାହିଦ ତା ପଛରେ ତଡୁଛନ୍ତି ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ସିନେମାହଲ ରେ ଲୋକଙ୍କ ହସ ବନ୍ଦ ହେଉନାହିଁ । ଚାକରାଣୀର ଚରିତ୍ର କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ‘ବନିତା ଖରାଟ’ ପ୍ରକୃତରେ ସେ ଏତେ ମୋଟି ନୁହଁନ୍ତି ଯେତେ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଦିଶୁଛନ୍ତି ।

 

ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଫଟୋ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଚୋରେଇ ନେଇପାରେ କାରଣ ପ୍ରକୃତରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି ଓ ଫିଲ୍ମ ରୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ଦିଶୁଛନ୍ତି ।

ଶାହିଦ କପୁର ନିଜର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି କବୀରସିଂହ ଚରିତ୍ର କରିବା ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା ଓ ଏହି ଚରିତ୍ର ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆହ୍ଵାନ ଥିଲା । ଶାହିଦ ଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ‘କବୀର ସିଂହ ମୋ ପାଇଁ ମାନସିକ ଓ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଅଧିକ ଆହ୍ଵାନପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା । ଫିଲ୍ମ ରେ ମୋର ତିନୋଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ଚରିତ୍ର ରହିଛି । ମୋତେ ବହୁତ ଥର ଶାନ୍ତ ସ୍ଵଭାବର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଓ କେବେ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ମୋତେ ଅନେକ ଧୂମ୍ରପାନ କରିବାକୁ ପଡିଛି ଓ ଦାଢି ରଖିବାକୁ ହୋଇଛି  ଯାହା ମୋର ଚରିତ୍ର ଦରକାର କରୁଥିଲା ମୋ ନିର୍ଦେଶକ ଯେପରି ଚାହୁଁଥିଲେ ମୁଁ ସେପରି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ମଧ୍ୟ ଭାବିନି।

 

ମୋତେ କଷ୍ଟକର ଅଭିନୟ କରିବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ଚାକରାଣୀ ଚରିତ୍ର କରିଥିବା ବନିତା ଖରାଟ କହିଲେ ଯେ ସେ ଅନେକ ଡ୍ରାମା କରିଛନ୍ତି ଓ ଫିଲ୍ମ ରେ ଛୋଟମୋଟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ଚରିତ୍ର କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବେ ସିନେମାଘରେ ଭଲ କରୁଥିବାରୁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଓ ଏକ ସଫଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବାରୁ ମୋତେ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ମିଳିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *