April 21, 2024

Odia Express

News For Public

ବିଜୁଳିଠାରୁ ଅଧିକ ତେଜ ହେବ ଏହି ୪ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ, ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ମିଳିବ ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁସିଖବର…

ଆମେ ଯେବେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡୁ ସେଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ନିମନ୍ତେ ସବୁକିଛି କରିବା ନିମନ୍ତେ ରାଜି ହୋଇଯାଉ । କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବା ନିମନ୍ତେ ଖରାପ ପଥରେ ଯାଇଥାଉ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଧାର୍ମିକ ଉପାୟରେ କରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ମହତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ଅନେକଥର ଦେଖାଯାଇଛି ବ୍ୟକ୍ତି ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ରୁହନ୍ତି ଓ ଧନ ଆୟ କରିବାକୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ତେଣୁ ଖରାପ ରାସ୍ତା ଆପଣେଇ ନିଅନ୍ତି ।

 

ପଇସା ନଥିବାର ଅର୍ଥ ଆର୍ଥିକ ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା । ଆୟ କମ ହେବା ଯୋଗୁ ଅର୍ଥାଭାବ ହୋଇଥାଏ ଓ ନିଜ ଧନର ସଠିକ ବ୍ୟବହାର ନକରିବା । ଏହି କାରଣରୁ ଅର୍ଥାଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ । ବିଜ୍ଞାନ ବହୁତ ଉନ୍ନତି କରିସାରିଛି ଓ ଆଜିର ପିଢୀ ଆଧୁନିକ ଯୁଗ ନାମରେ ଜଣାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆସ୍ଥା ସହ ଯୋଡିହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜିମଧ୍ୟ ନିଜ ପରମ୍ପରାର ପାଳନ କରିବା ଜାଣନ୍ତି । ଲୋକ କୁହନ୍ତି ବାପା ବଡ ନା ଭାଇ, ସବୁଠୁ ବଡ ପଇସା । ବହୁତ ଲୋକ ଭାବନ୍ତି ଏହା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଠିକ । ସେମାନେ କୁହନ୍ତି ଟଙ୍କାରୁ ରୁଟି, କପଡା ଓ ଘର କିଣାଯାଇପାରେ ।

 

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ୪ରାଶିର ଜାତକ ର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏମିତି ବି କହିପାରନ୍ତି ଲଟେରୀ ଲାଗିବାର ଅଛି । ଏମାନଙ୍କର ଏନେକ ଦିନରୁ ଶୋଇଥିବା ଭାଗ୍ୟ ଜାଗ୍ରତ ହେବ । ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିବ ଓ ସବୁ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

 

କନ୍ୟା ଓ ତୁଳା

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ପ୍ରଚୁର ଧନଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି ଓ ଅଟକିଥିବା ଧନ ଫେରିପାଇବେ । ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭକାରୀ ରହିବ । ହୋଇପାରେ କି ଅନେକଦିନ ଧରି ଯେଉଁ ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଥିଲା ସେସବୁ ଏବେ ପୂରଣ ହେବ ଓ ସଫଳତାର ଅନେକ ନୂତନ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଠିକ ରହିବ । ଏହା ସହ ଏମାନଙ୍କର ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି ।

 

କୁମ୍ଭ ଓ ମକର

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଓ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଉତ୍ତମ ରହିବ , ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସାଥି କାନ୍ଧରେ କାନ୍ଧ ମିଶେଇ ଏମାନଙ୍କ ସହାୟତା କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମଧ୍ୟ ସହକର୍ମୀ ମାନଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିବ ହୋଇପାରେ କି ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ଏଭଳି ଯୋଗ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି । ଆସୁଥିବା ସମୟ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫଳଦାୟକ ଅଟେ । ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ମାନସିକତା ରଖନ୍ତୁ ନିଜ ଭିତରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଜ୍ଞାନର ପ୍ରୟୋଗ ସାବଧାନ ପୂର୍ବକ କରନ୍ତୁ । ଶୁଭ ସମାଚାର ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବ । ବୃହଷ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଓ ଲାଭରେ ବୃଦ୍ଧିକାରକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ଏଥିନିମନ୍ତେ ନିଶ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ସମୟ ଦୂର ହୋଇଗଲେଣି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *