ଭିଡିଓରେ ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି ଏକ ଛାତ୍ର ଓ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କର ମଧୁର ସଂମ୍ପର୍କ – ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ବନାଇଦେଲା ନିଜର ଡ୍ୟାନ୍ସ ପାର୍ଟନର୍ ଆଉ ତାପରେ..

ଆପଣମାନେ ଡ୍ୟାନ୍ସର ବହୁତ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ ଯେଉଁଠି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ଅନ୍ଦାଜରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଥିବ , ଏହି ଭିଡିଓ ଗୁଡିକ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଓ ସେୟାର୍ କରାଯାଉଛି , ଏବେ କିଛି ଦିନ ହେବ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି , କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟେ ସ୍କୁଲ୍ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ନିଜ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି , ଏହି ଭିଡିଓକୁ କେଉଁ ଏକ ସ୍କୁଲ୍ ରେ ବନାହୋଇଛି, ଓ ଏହି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଓ ଛାତ୍ର ଗୋଟେ କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି , ଏହି ଭିଡିଓରେ ସ୍କୁଲ୍ କୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଆଙ୍ଗେଲ୍ ରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଈଛି , ଓ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମଉଜମସ୍ତି କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ନେଇ ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଊଛି ।

 

ଆମେ ସାଧାରଣତଃ ବହୁତ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିଛେ କି ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥାନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ଅନୋଖା ଯୋଡି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି, ଶିଷ୍ୟଓ ଛାତ୍ରର ଜୋଡି ଜଣେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଓ ଗୁରୁ ହିସାବରେ ଦେଖାଯାଇଥାଏ , କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ଏପରି ଡ୍ୟାନ୍ସ ସଂମ୍ପର୍କର ପରିଭାଷା ବଦଳାଇ ଦେଇଛି , ଏହି ଭିଡିଓରେ ସଫା ସଫା ଦେଖିପାରିବେ କି ସ୍କୁଲ୍ ର ଟିଚର୍ ନିଜ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ କିପରି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି , ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟେ ଛାତ୍ର ଯାହାର ବୟସ ୧୪ ରୁ ୧୬ ବର୍ଷର ମଧ୍ୟରେ ଲାଗୁଛି , ସେ ସାହାରୁଖ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଗୀତରେ ନାଚୁଛନ୍ତି ,

 

ଏହାକୁ ଦେଖିଥିବା ଟିଚର୍ ଛାତ୍ରର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖି ନିଜକୁ ରୋକି ପାରିନାହାନ୍ତି , ସେ ସେହି ଛାତ୍ର ସହ ସେହି ଗୀତରେ ନାଚିବାକୁ ଲାଗିଲେ , ଏହି ଭିଡିଓରେ ଛାତ୍ରଟି ପ୍ରଥମରୁ ଏକେଲା ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା , ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ଟିଚର୍ ଙ୍କ ପାଦ ବି ଛୁଇଁଛି , ଧିରେ ଧିରେ ଏହି ଛାତ୍ରର ସହ ସବୁ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି, ୪ ମିନିଟ୍ ୩୬ ସେକେଣ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଶେଷରେ ଟିଚର୍ ନିଜ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି,

ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ଫେସବୁକ୍ ରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକା ଲୋକ ଦେଖିଥିଲେ , ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅନ୍ ଅଫିସିଆଲ୍ ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ଜୋକସ୍ ନାମରେ ଏକ ଫେସବୁକ୍ ଏକାଉଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ସେୟାର୍ କରାଯାଈଥିଲା , ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ସେୟାର୍ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଲେଖାଥିଲା କି ଶିଷ୍ୟ ଓ ଛୁଆଙ୍କ ଏକ ବଢିଆ ଡ୍ୟାନ୍ସ ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ନାଚୁଥିବା ଛାତ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ସହ ତାଳରେ ତାଳ ପକାଉଥିବା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଲ୍ ର ନାଁ କିଛି ସୁଚନା ଦିଆଯାଇନାହିଁ , କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିକରି ଲାଗୁଛି କି ଏହା ଏକ ପଞ୍ଜାବ ସ୍କୁଲ୍ ର ଅଟେ , ଓ ଏହି ସ୍କୁଲ୍ ରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ୯ମ କିମ୍ବା ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀର ଅଟନ୍ତି ।

क्लास में स्टूडेंट ने अपनी टीचर को बनाया डांस पार्टनरस

स्टूडेंट को थिरकते देख कर नहीं रोक पायी खुद को लेडी टीचर और मचा दिया धमाल

Publiée par Daily Trends sur Dimanche 3 mars 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published.