ଏହି ଦେବତା ଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ…ଯାହା ଫଳ ରେ ଦିନ ରାତି ବଢି ଚାଲିଛି ତାଙ୍କ ଧନ ସମ୍ପତି.. ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ

ଆମ ଭାରତ ଏକ ହିନ୍ଦୁ ଦେଶ | ଆମ ମନାକର ଭଗବାନ ଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ ଥାଏ |ତେବେ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଦେଶର ସବୁଠୁ ଧନୀ ଲୋକ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ମଧ୍ୟ ଭଗବାନ ଙ୍କୁ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି |ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ କେଉଁ ଭି କାମ କରିବା ଆଗରୁ ରାଜସ୍ଥାନର ଏକ ମନ୍ଦିର ନିଶ୍ଚୟ ଯାଇ ଥାନ୍ତି | ଏହି ମନ୍ଦିର ରାଜସମବନ୍ଦ ରେ ଥିବା ଶ୍ରୀନାଥ ଜି ଙ୍କ ର ଏହି ମନ୍ଦିର କୁ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ପୂଜା କରିବାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି

ମା କୋକିଳବେନି ଏହି ମନ୍ଦିର ର ଟ୍ରଷ୍ଟ ର ଭାଇସ ପ୍ରେସିଡେଣ୍ଟ ଅଛନ୍ତି – ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ଦିନ କିମ୍ବା ପରିବାର ର କିଛି ଖୁସି ସମୟ ହେଉ କିମ୍ବା ପ୍ରତି ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଲଂଚ କରିବା ସମୟରେ ଏତାହାକୁ ଆସି ମୁଣ୍ଡ ନଇଁ କୃପା ଭିକ୍ଷା କରିଥାନ୍ତି |ଏହା ଭଗବାନ ଶ୍ରୀନାଥ ଙ୍କ ମନ୍ଦିର ଅଟେ |ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ମା କୋକିଳବେନି ଏହି ମନ୍ଦିର ର ଟ୍ରଷ୍ଟ ର ଭାଇସ ପ୍ରେସିଡେଣ୍ଟ ଅଛନ୍ତି |ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ପରିବାର ତରଫ ରୁ ଏହି ମନ୍ଦିର କୁ ବହୁତ ଦାନ ଦିୟା ଯାଇଥାଏ

 

ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ଆସ୍ଥା ଅଛି – ଠିକ ସେହି ପରି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀ ଏହି ମନ୍ଦିର ଉପରେ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି |ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ବଡ କାମ କରିବା ଆଗରୁ ଏହି ମନ୍ଦିର ନିଶ୍ଚୟ ଆସିଥାନ୍ତି |ରିଲାଏନ୍ସ ପାୱାର ଆରମ୍ଭ ହେବ ଆଗରୁ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀ ଏଠାକୁ ଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ |ଆଧୁନିକ ଜୀବନ ବଂଚୁଥିବା ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଧାର୍ମିକ ଓ ଭଗବାନ ବିଶ୍ୱାସୀ ଅଟନ୍ତି

କୃଷ୍ଣ ଙ୍କ ପିଲା ବେଳର ରୂପ ଅଟନ୍ତି ଶ୍ରୀନାଥ ମହାପ୍ରଭୁ – ନାଥ ଦ୍ୱାରା ପାଖେ ଭଗଵଂ କୃଷ୍ଣ ଙ୍କ ବାଲ୍ୟ ରୂପ ଶ୍ରୀନାଥ ଅଟନ୍ତି |ଏହି ମନ୍ଦିର ଉଦୟପୁର ରୁ ୫୦ କିଲୋମିଟର ଦୂର ରାଜସଂସଦ ଜିଲାରେ ଅବସ୍ତିତ |ଶ୍ରୀନାଥ ଭଗବାନ ବୈଷ୍ଣବ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ର ଇଷ୍ଟଦେବ ଅଟନ୍ତି ରାଜସ୍ଥାନ ଓ ଗୁଜୁରାଟ ର ସବୁ ଲୋକ ଏହି ମନ୍ଦିର ଉପରେ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି

 

ଭାରତର ଆରବ ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ସବୁଠୁ ଆଗରେ – ଫୋବର୍ସ ଶୁଚି ଅନୁଯାଇ ଦୁନିଆ ସାରା ର ୨୦୪୩ ଆରବ ପାଟି ଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା କର ଯାଇଥିଲା |ଯେଉଁଥିରେ ଅମ୍ବାନୀ ୩୩ତମ ସ୍ଥାନ ରେ ଥିଲେ ଓ ଭାରତର ଧନୀ ମାନକ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠୁ ଆଗରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଅଛନ୍ତି |ତାଙ୍କର ସମୁଦାୟ ସମ୍ପତି ୧.୫୧ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଅଟେ |ତେବେ ଅମ୍ବାନୀ ଙ୍କର ଏହି ମନ୍ଦିର ଉପରେ ତ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ କେବେ ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ନିଶ୍ଚୟ ଦର୍ଶନ କରି ନିୟନ୍ତୁ<

Leave a Reply

Your email address will not be published.