April 14, 2024

Odia Express

News For Public

୭୧ ବର୍ଷର ହୋଇଗଲେଣି ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିନ୍ତୁ ବୁଢାପା ଏଯାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଛୁଇଁ ପାରିନି ତାଙ୍କୁ – ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେନି

1 min read

ବୋଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୁନ୍ଦରତାର ପ୍ରତୀକ ମାନନ୍ତି କାରଣ ଲୋକ କେଉଁବି ସୁନ୍ଦର ଝିଅକୁ ଦେଖି ତା ତୁଳନା ବୋଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କରନ୍ତି . ବୋଲିଉଡ଼ରେ ସୁନ୍ଦରତା କୁ ବହୁତ ମହତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି . ଏମିତିରେ ସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଥିବେ ଯିଏ ନିଜ ଅଭିନୟ ଆଉ ସୁନ୍ଦରତା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ମନ ଜିତିଥାନ୍ତି . ଅର୍ଥାତ ବୋଲିଉଡ଼କୁ ଗୋଟେ ଶବ୍ଦରେ କହିଲେ ସୁନ୍ଦରତା କୁ ବୁଝାଏ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ କିଣିନିଏ . କିନ୍ତୁ ସୁନ୍ଦରତା ଏମିତି ଥାଏ ଯାହା ବୟସ ଅନୁସାରେ କମି ଯାଏ ଆଉ ବ୍ୟକ୍ତି ବଢୁଥିବା ବୟସକୁ କେହି ରଖେଇ ପାରିବେନି

 

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହାଙ୍କ ବୟସ ବଢି ଚାଲିଛି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା କମୁନାହିଁ . ଆମେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କଥା କହୁଛୁ ସେ ହେଲେ ସିମି ଗ୍ରେବାଲ . ତାଙ୍କ ବୟସ ୭୧ ବର୍ଷ . ସେ ୧୭ ଅକଟୋବର ୧୯୪୭ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ପଢା-ପଢି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅମୃତା ସହ ହୋଇଥିଲା ଇଂଲଣ୍ଡର ନିୖଉଲାଣ୍ଡ ହାଉସ ସ୍କୁଲରେ ହୋଇଥିଲା . ୧୫ ବର୍ଷର ସିମିକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ଭାରତ ନେଇ ଆସିଥିଲେ . ଇଂଲଣ୍ଡର ପରିବେଶ ଥିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଭାଷା ଇଂରାଜୀ ଥିଲା ଆଉ ଏହି କଥାର ଧ୍ୟାନ ରଖି ୧୯୬୨ରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଟାର୍ଜନ ଗୋଜ ତୁ ଇଣ୍ଡିଆ ‘ ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ମୌକା ଦିଆଯାଇଥିଲା ଅର୍ଥାତ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ବୋଲିଉଡ଼ରେ ଆସିଥିଲେ .

 

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସିମିଙ୍କ ସହ ଫିରୋଜ ଖାଁ ଥିଲେ . ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ବଡ ଫିଲ୍ମ ଦେଲେ ଆଉ କେବେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଉ ପଛକୁ ଚାହିଁ ଦେଖିନାହାନ୍ତି . ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ଦେଖି ସବୁ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଫିଲ୍ମରେ ନେବାକୁ ଚାହିଁଲେ ଆଉ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଅଭିନୟ କରି ପାରୁଥିଲେ . ସବୁ ପ୍ରକାର ଅଭିନୟ ବହୁତ ଭଲରେ କରୁଥିଲେ ଆଉ ସେଥିରେ ପୁରା ହଜି ଯାଉଥିଲେ .

 

ଏହା ପରେ ସିମି ରବି ମେହତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନଙ୍କର ତଲାକ ହୋଇଯାଇଥିଲା . ଅଟେ ସବୁ ହେଲା ପରେ ଆଉ ସେ ଏକ ରହୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସିମି ସବୁବେଳେ ଖୁସିରେ ରହୁଥିଲା ଆଉ ଏହା ପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ କାମ କରୁଥିଲେ ଆଉ ସେଥିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲେ ଯେମିତି ତାଙ୍କୁ ଏକା ରହିବା ଭଳି ନାଲାଗେ ଆଉ ଯେବେ ଏକା ଲାଗେ ତାହାଲେ ଦିନ କୁ ଦିନ ନିରାଶ ହୋଇଯାନ୍ତି .

ଯାହା ପାଇଁ ସେ ଖୁସିରେ ରହି ପାରନ୍ତିନି ଆଉ ବଂଚିବାର ଆଶା ଛାଡିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି . ସିମି ନିଜକୁ ଏମିତି ଅସୁବିଧାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ ପାଇଁ ନିଜକୁ କାମରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖନ୍ତି . ସିମି ଅଟେ ବୟସର ହେଲେଣି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯାଇଁ ଆଗ ଭଳି ସୁନ୍ଦର ଆଉ ଫୁର୍ତୀଲା ଦେଖାଯାନ୍ତି .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *