ଟ୍ରାକ୍ଟର ତଳେ ଚକଟି ହେବାକୁ ଥିଲା ଛଡେଇ ଅଣ୍ତା , ଚଢେଇ ଦେଖିଲା ତ ଡେଣା ବାଡେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଓ ତାପରେ କଣ ହେଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ..

ଗୋଟେ ମା ସବୁବେଳେ ମା ହୋଇଥାଏ , ସେ ମଣିଷ ହେଉ କିମ୍ବା ପଶୁ , ଦୁହେଁ ତାଙ୍କର ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ବଳିକରି ପ୍ରେମ କରନ୍ତି । ଯେବେ ଛୁଆଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଆସିଥାଏ , ତେବେ ମା ନିଜ ଜୀବନର ଚିନ୍ତା ନ କରି ତାହାର ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଚାଲିଆସେ । ମା ର ମମତା ଏମିତି ଏକ ଭାଗ ଅଟେ , ଯାହା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏମିତି ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ଚଢେଇ ମାଟି ତଳେ ଥାଇ ଏକ ଟ୍ରାକ୍ଟରକୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି , ଆପଣ ଜାଣିପାରୁଥିବେ କି ଟ୍ରାକ୍ଟରର ସାଇଜ୍ କେତେ ଅଧିକା ହୋଇଥାଏ , ଗୋଟେ ଚଢେଇ ମୁକାବଲାରେ କେତେ ଛୋଟ ହୋଇଥାଏ ।

 

ଯଦି ସେ ଭୁଲ୍ ବଶତଃ ତଳେ ଚାଲି ଆସେ ନା ତେବେ ସେ ବଞ୍ଚିପାରିବା ଅସମ୍ଭବ ହୋଈଯାଏ । କିନ୍ତୁ ଚଢେଇ ଅଟେ ଜଣେ ଭାବୁକ ମା , ସେ ନିଜ ଛୁଆଙ୍କୁ ଟ୍ରାକ୍ଟର ତଳେ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା , ଏମିତିରେ କିଛି ଏପରି କରିଯାଆନ୍ତି , ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଭାବୁକ ହୋଇଯିବେ । ଆସନ୍ତୁ ଏହି ମଜାଦାର ମାମଲାକୁ ଟିକିଏ ବିସ୍ତାରରେ ଜାଣିବା ।ଏହି ଘଟଣା ଚିନ୍ ର ଉଲକାକ୍ୱାବ୍ ସହରରେ ଅଟେ , ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ଷେତରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚଲାଉଥିଲା , ତେବେ ତାର ନଜର ଏକ ଚଢେଇ ଉପରେ ପଡିଲା । ଚାଳକ ତୁରନ୍ତ ଏହିକୁ ଦେଖି ନିଜ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଅଟକାଇଥିଲା , ଓ ସେ ତାର ଅଣ୍ତାକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖି ସେହି ଚଢେଇକୁ ପାଣିପିଆଇଲା ,

 

ଏହା ସବୁ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କର କହିବା କଥା କି ମଣିଷତ୍ୱ ଏବେ ବି ଜୀବିତ ଅଛି , ଜଣେ ୟୁଜର୍ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ କି ମା ତ ସବୁବେଳେ ମା ହୋଇଥାନ୍ତି , ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଥିଲେ କି ଏହା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ଭାବୁକ କରିଦେଲା ଭଳି ନଜାରା ଅଟେ , ଆଉଜଣେ ଲେଖିଥିଲେ କି ମା ଦୁନିଆଁର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଜିନିଷ ଅଟେ , ତେବେ ଆଉ କିଏ କହିଲା କି ଡ୍ରାଇଭରର ହୃଦୟ ପ୍ରକୃତରେ ବଡ ଅଟେ , ଈଶ୍ୱର ତାଙ୍କର ମଙ୍ଗଳ କରନ୍ତୁ , ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓ ତଳେ ଦେଖିପାରିବେ ।.

Leave a Reply

Your email address will not be published.