ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧନ ସଂବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଆସୁଛି , ତେବେ ଆଜି ହିଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଚମତ୍କାରୀ ଉପାୟ…

ଛୋଟ ଓ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏହି ଇଲାଇଚି ଅଧିକାଂଶ ଘରର ରୋଷେଇ ଘରରେ ହୋଇଥାଏ , ଯାହା ଖାଦ୍ୟର ସ୍ୱାଦ ବଢାଇବାରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ , ଓ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଏହାକୁ ପୁଜା ପାଠରେ ଲଗାଇଥାନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ବୋଧେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଥାର ବିଶ୍ୱାସ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ କି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଏହା ବଦଳାଇପାରେ , ଏହି ଉପାୟ କରିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ , ଆପଣଙ୍କୁ ମନ ମୁତାବିକ ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହେବ , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।ମନ ମୁତାବିକ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ହୋଇଥାଏ , ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଲୋକେ ଏହା ପୁରା କରିପାରନ୍ତି , ସମସ୍ତଙ୍କ ମାନିବା କଥା କି ତାଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ଯାହାକୁ ସେ ଭଲ ପାଉଥିବେ , ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ସେ ହଳଦିଆ କପଡା ନେବାକୁ ହେବ , ଓ ୫ ଟି ଇଲାଇଚି ବାନ୍ଧିକରି କେଉଁ ଦରିଦ୍ର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାନ ଆକାରରେ ଦେବାକୁ ହେବ ,

 

ଏହି ପ୍ରକିୟାକୁ କରିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ମନ ମୁତାବିକ ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତି ପୁରଣ ହୋଇପାରିବ । କଣ ଆପଣ ଏହି ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରୁହନ୍ତି , ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରୁନାହିଁ , ତେବେ ଏହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର କପଡା ନେଇକରି ଏକ ଇଲାଇଚି ବାନ୍ଧିଦିଅନ୍ତୁ , ଓ ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ଏହାକୁ ତକିଆ ତଳେ ରଖିଦିଅନ୍ତୁ , ଏମିତି କରିଲେ କିଛି ସକାଳୁ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ ।

 

ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ସବୁ କାମ ମନ ଦେଇକରିଥାନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ମିଳିପାରୁନାହିଁ  । ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଇଲାଇଚିର ପ୍ରକିୟା କାମକୁ ଆସିବ , ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପର୍ସରେ ଇଲାଇଚି ରଖିବାକୁ ହେବ , ଏହି କଥାକୁ ଖାସ୍ କରି ମନେ ରଖିବେ କି ଆପଣଙ୍କ ପର୍ସରେ କାହାକୁ ବି ଦେବେନି , ଏହା ନକଲେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକିୟା କାମ କରିବ ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.