December 5, 2023

Odia Express

News For Public

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବଡ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା , ନାମ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେନି ଆପଣ – ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିନିୟନ୍ତୁ…

ଯଦି ଆମେ ବଲିଉଡ୍ କଥା କହିବା ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କି ବଲିଉଡ୍ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଗତ ବର୍ଷ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏହି ଦିନରେ ସେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ , ଓ ତାଙ୍କ ଫଟୋଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା , ସେମିତି ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବହୁତ ସମୟ ହେଲା ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ , ଏବେ ବାହାଘର ସେମିତି ବ୍ୟସ୍ତତାରେ କରିନେଇଥିଲେ , ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି , ଏହି ଦୁହେଁ ଇଟାଲିରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଜାଗାରେ ବାହାହେବା ପାଇଁ ଫଇସଲା ନେଲେ ,

ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଯଦି ଅତୀତ କଥା କହିବା ତେବେ ବିରାଟ ପୂର୍ବରୁ ତମ୍ମନାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ , ଓ ଦୁହେଁ ବେଶୀ ଦିନ ଯାଏଁ ସଂମ୍ପର୍କରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ରହିପାରିଲେ ନାହିଁ , ସେମିତି ଅନୁଷ୍କା ବିରାଟଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ କ୍ରିକେଟିୟରଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ , ଏହି ଖେଳାଳୀଙ୍କ ନାଁ ଜାଣିଲେ ଆପଣ କେବେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ , ଆଜି ଖେଳାଳୀ କାହାର ସ୍ୱାମୀ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି , କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହା ଛଡା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବାହାଘରରେ ସେ ସାମିଲ୍ ହୋଇଥିଲେ,  କହିଦେବୁ କି ଆମେ ଯେଉଁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟିୟରଙ୍କ ନାଁ କହିବୁ ଆପଣ ତାଙ୍କ ନାଁ ଶୁଣିଲେ ମୁଣ୍ତରେ ହାତ ଦେଇଦେବେ , ସେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି , ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଏହି ଖେଳାଳୀ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ  ସୁରେଶ ରୈନା ଅଟନ୍ତି , ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ସହ ଆଫେୟାର୍ ଖବର ବେଶୀ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା ,

କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ଦୁହେଁ ଏହି କଥା କେବେ ଖୋଲା ଭାବେ ସ୍ୱୀକାର କରିନଥିଲେ କି ଏମାନେ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି , ଏମିତି ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ନାଁ ବହୁତ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲା ,  ଯେପରି କି ରଣବୀର କାପୁର ରଣବୀର ସିଂ ଆଦି ଅଭିନେତା ଙ୍କ ସହ ଯୋଡା ଯାଈଥିଲା , କିନ୍ତୁ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସୁରେଶ ରାଇନା ଙ୍କ ସହ ଯେବେ ଯୋଡା ଗଲା ତେବେ ତାଙ୍କର ଆଫେୟାର୍ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଯାଇଥିଲା , ଏବେ ଏହି କଥା ସେମିତି କହିଲେ ଯେବେ ବଲିଊଡ୍ ରେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ସହ ଯୋଡାଯାଏ , ତେବେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବା ସ୍ୱାଭାବିକ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *