December 10, 2023

Odia Express

News For Public

୪ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – ଆଜି ଶନିଦେବଙ୍କର କୃପାରୁ ଏହି ଆଠଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହେବ , ହେବ ଧନ ଲାଭ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶତ୍ରୁଙ୍କର ବାଧା ଆସିପାରେ , ଶତୁ ମାନେ ଉଜାଗର ହେବେ , ଧନ ନିବେଶରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ , ବାଦ ବିବାଦରେ ବ୍ୟର୍ଥ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ , କେଉଁ ସାମାଜିକ ଓ ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହରେ ଭାଗ ନେବେ , ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲ୍ ଯାଇପାରନ୍ତି , ସବୁଦିନ ଜୀବନରେ କିଚି ନୁଆ ପଣ ଆସିପାରେ,  ଛୋଟ ଛୋଟ୍ କଥାକୁ ରାଗିବା ଦୁରରେ ରଖନ୍ତୁ , କାମକାର୍ଯ୍ୟର ସହ ଦାୟିତ୍ୱ ବି ବଢିବ , ଶ୍ରୀ ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପାଠ କରନ୍ତୁ ।

ବୃଷ ରାଶି  : ଆଜି କେଉଁ ଏପରି କଥା ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହାକୁ ପୁରା କରିପାରିବେ ନାହିଁ , ଚାକିରିରେ ଉଚ୍ଚଅଧିକାରୀଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ କରିପାରିବ , ରାଜନୈତିଜ୍ଞ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ , ନୁଆ ଆରମ୍ଭରୁ ତ୍ରିବତା ସବୁ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗକୁ ବଢିବାର ମଉକା ଦେବ , କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , କାହାର ବିରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ , କେଉଁ ଗରିବ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ନ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : କେଉଁ ମିତ୍ରଙ୍କର ଆଗମନରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ହେବ , କାମ ପାଇଁ ମଉକା ପରିଚିତ ମହିଳାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆସିପାରେ,  କାମ କିମ୍ବା ପରିବାର ଭିତରେ ସଂମ୍ବନ୍ଧିତ ଦ୍ୱନ୍ଧ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ , ଯଦି ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି , ଏବେ ସବୁ ଜରୁରୀ ଦସ୍ତାବିଜ ସାଥିରେ ନେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବହୁତ ଯୋଜନା ଗୁଡିକ ମନ ମସ୍ତିଷ୍କରେ ପ୍ରଭାବିତ୍ କରିବ , ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଭୋଜନର ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଯାତ୍ରା ମନୋରଞ୍ଜକ ହେବ , କେଉଁ ଜିନିଷ ବୁଲିବାଲି ଆସିପାରେ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପଇସା ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ହେବ , ଓ ନିଜର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ହେବ , ଧାର୍ମିକ ଗତିବିଧିଗୁଡିକରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ , ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିବ , ବିବାହ ଇଚ୍ଛୁକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିବ , ଆଜି ସାଙ୍ଗଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ , ଦୁଷ୍ଟବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ପରିବାରର କେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ କାମର ସିଲସିଲାରେ କେଉଁ ଆଡେ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ନେଇ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ରହିବେ , କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲାରେ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେବ , ଛୁଆଙ୍କ ଅସହମତି କାରଣରୁ ବାଦ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ,  ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରନ୍ତି , ପରିବାରରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁତ୍ରଙ୍କର ଠାରୁ ଭଲ ସମାଚାର ମିଳିବ , ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପକରନ୍ତୁ ନାହିଁ , କିଛି ଖାସ୍ ମାମଲାରେ ନିଜ ତୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ , ବାପାଙ୍କର ଚରଣ ସ୍ପର୍ଶ କରି ଆଶିର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ବ୍ୟତିତ କରିବେ , ଯାହା କାହାକୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବା ମନ କରୁଛନିତ୍ , ଆଜିଦିନଟି ଅନୁକୁଳ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କ ନିଜ କାମରେ ଅଧିକା ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳ ହେବାରେ କେହି ଅଟକାଇପାରିବେ ନାହିଁ , ଅଫିସ୍ ରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଶଂସା ହେବ , ନୁଆ ବିଚାର କାରଣରୁ ଆପଣ ବାରମ୍ବାର ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଅନିନିୟୋଜିତ ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ରହିବା ଚଳିବା ଅବ୍ୟବସ୍ଥିତ ହୋଇପାରେ ।

ତୁଳା ରାଶି  : ଆଜି ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ କଥାରେ ଭୁଲ୍ ଫଇସଲା ନେବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଆବଶ୍ୟକ ବସ୍ତୁ ସମୟରେ ମିଳିବ ନାହିଁ , ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ,  ରାଜନୀତି କିମ୍ବା ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମିଲ୍ ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ , କାମ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇକରି ବ୍ୟସ୍ତତା ଯୋଗ ହେଉଛି  ଖର୍ଚ୍ଚର ସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ,  ନିଜ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହ ଆପଣ ସମୟ ବିତାଇବେ , ପାଠ ପଢାରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୁର ହୋଇପାରେ ,କେଉଁ ଅନ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭୋଜନ କରାନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି  : ବିଛା ରାଶି ବାଲାଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜବୁତ୍ ହେବ , ନିଜ ଆଶା ଉପରେ ଭଲ ହେବେ , ପାଠପଢରେ ଭଲ କରିବାପାଇଁ ଆହୁରି ମନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବେ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ମଧୁରତା ଆସିବ , ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ସାଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ , ତନ୍ତ୍ର ମନ୍ତ୍ର କ୍ଷେତ୍ରରେ ରୁଚି ବଢିବ , ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ମନୋକାମନା ପୁରା ହୋଇଯିବ , ଓ ଢେର ସାରା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , କେଉଁ ନୁଆ ବିଜନେସ୍ ଆରମ୍ଭରୁ ପଇସା ଉଧାର ନେବାକୁ ପଡିପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି  : ନୁଆ ବାହାନ ନେବାର ଯଦି ଭାବୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି କିଣନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆଜି ବାହାନ କିଣିବାର ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ଅଛି । ଧନ ଅଟକି ଯିବାପାଇଁ କାରଣରୁ ବିତ୍ତିୟ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଏହି ସମୟ ନୁଆ ସଂମ୍ପର୍କ ଯୋଡିବାପାଇଁ ଭଲ ନାହିଁ , ଉର୍ଜାବାନ ବୌଦ୍ଧିକ ବିଚାରଧାରା ପରିପୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ , ମନ୍ଦିରରେ ଇତ୍ରର ଶିଶି ଦାନ କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ଅସୁବିଧା ଦୁର ହୋଇଯିବ , ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବିବାହର ତିଥି ତୟ ହୋଇପାରିବ , ଗୋ ମାତାଙ୍କୁ ଗୁଡ ଖୁଆନ୍ତୁ ।

ମକର ରାଶି  : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇଯିବ , ମନରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ଲଗାତାର ରହିପାରେ , ମିଡିଆ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଭଲ ଦିନ ହେବ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନଦାର୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ରହିବ , ସ୍ୱସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ଆପଣ କେଉଁ ପୁରସ୍କାରରୁ ସମ୍ମାନିତ କରାଯିବ , କାମ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ମାମଲା କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପଦେଶ ମାଗିପାରନ୍ତି , ମିଠା ଖାନପାନ ରୁଚି ବଢିବ , ମନରେ ନକରାତ୍ମକ ବିଚାରର ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ ।

କୁମ୍ବ – ଆଜି ଭୁଲ୍ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ତରଫରୁ ଆକର୍ଷଣ ବଢିବ , କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଧାର ଆସିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ,  ଦାୟିତ୍ୱ ବଢିବ , ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସ୍ରୋତ ବିକଶିତ ହେବ , ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମର ଜିନିଷ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ , ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ , କୁଟୁମ୍ବ ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ଦେଖାଇବେ ।

ମୀନ ରାଶି  : ଆଜି କେଉଁ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ,  ଆପଣଙ୍କ ଛୁଆ ଏବଂ ପରିବାରର ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ , ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ , ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦୁର ସ୍ଥାନ ପରିଭ୍ରମଣ କରିବେ , କିନ୍ତୁ ଯାତ୍ରା ଫଳହୀନ ହୋଇପାରେ , ପ୍ରପଟି ଆଦି କିଣିବାପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଜରୁରୀ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇପାରନ୍ତି , ଘରେ ସମସ୍ତେ ଖୁସିରେ ରହିବେ , ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲରେ କଟିବ , କିଛି ଭୁଲ୍ ବି କରିପାରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ସଜାଗ ରହିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *